Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Midtjylland vs Kudrivka

Midtjylland vs Kudrivka Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Midtjylland vs Kudrivka: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Midtjylland Midtjylland Γηπεδούχος
Kudrivka Kudrivka Φιλοξενούμενος
Midtjylland
43.7
Ι Ι Ι Ν Ν Ν Ι Ι Η Η

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Kudrivka
38.7
Η Ι Η Η Η Η Η Ι Ι Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

9

Midtjylland

5

Ισοπαλία

1

Kudrivka

Ραντάρ Απόδοσης

Midtjylland
Kudrivka

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
30%

3Ν, 5Ι, 2Η

10%

1Ν, 3Ι, 6Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.3

13 / 10 αγώνες

0.6

6 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.2

12 / 10 αγώνες

1.2

12 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+1

+1

-6

-6

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

20%

2 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
60%

6 / 10 αγώνες

20%

2 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
70%

7 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
M. Erlić (2 γκολ)
O. Kozak (2 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 9
1ο Ημίχρονο: 0 / 2ο Ημίχρονο: 6
Νίκες Εντός
20%

1Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

17%

1Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
42.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 58.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 55.5

64.7

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 98.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 72.8

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 1 αγώνες

0%

0Ν / 7 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.36

Πραγματικά: 1.3 | Διαφ: -0.06

0.73

Πραγματικά: 0.6 | Διαφ: -0.13

Προσαρμοσμένη Δύναμη
43.7

Επίθεση: 40.1, Άμυνα: 55.6, Φόρμα: 27.8

38.7

Επίθεση: 22.9, Άμυνα: 68.8, Φόρμα: 11.5

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

1

16-30'

1

31-45'

4

46-60'

1
2

61-75'

2
4

76-90+'

3
Midtjylland
Kudrivka
Midtjylland

Ανάλυση Δύναμης

43.7

Συνολικά

Επίθεση 40.1
Άμυνα 55.6
Φόρμα 27.8
Σταθερότητα 62.8
Kudrivka

Ανάλυση Δύναμης

38.7

Συνολικά

Επίθεση 22.9
Άμυνα 68.8
Φόρμα 11.5
Σταθερότητα 74.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

58.0 vs 98.0

Ποιότητα Αντιπάλου

55.5 vs 72.8

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Midtjylland logo Midtjylland
Ι
Nordsjælland (60%)
Ι
Viborg (50%)
Ι
AGF (62%)
Ν
Sønderjyske (48%)
Ν
AGF (57%)
Ν
Brøndby (49%)
Ι
Sønderjyske (43%)
Ι
Viborg (55%)
Kudrivka logo Kudrivka
Η
Kolos (83%)
Ι
Obolon (63%)
Η
Shakhtar D (78%)
Η
Metalist 1925 (79%)
Η
Kryvbas KR (71%)
Η
Epitsentr (79%)
Η
Polissya (77%)
Ι
Veres Rivne (62%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Nordsjælland Ε
0 - 0 Ι
60%
Viborg Ε
3 - 3 Ι
50%
AGF Ε
0 - 0 Ι
62%
Sønderjyske Ε
2 - 1 Ν
48%
AGF Ε
2 - 1 Ν
57%
Brøndby Ε
2 - 1 Ν
49%
Sønderjyske Ε
2 - 2 Ι
43%
Viborg Ε
1 - 1 Ι
55%
Nottm Forest Ε
1 - 2 Η
76%
Nordsjælland Ε
0 - 1 Η
55%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Kolos Ε
0 - 1 Η
83%
Obolon Ε
1 - 1 Ι
63%
Shakhtar D Ε
1 - 3 Η
78%
Metalist 1925 Ε
0 - 1 Η
79%
Kryvbas KR Ε
1 - 2 Η
71%
Epitsentr Ε
0 - 1 Η
79%
Polissya Ε
0 - 2 Η
77%
Veres Rivne Ε
0 - 0 Ι
62%
Karpaty Lviv Ε
1 - 1 Ι
86%
SK Poltava Ε
2 - 0 Ν
50%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Η Kudrivka αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 64.7) σε σύγκριση με Midtjylland (SoS: 42.6). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Kudrivka έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Midtjylland έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.3 γκολ ανά αγώνα έναντι 0.6 της Kudrivka.

Και οι δύο άμυνες είναι συγκρίσιμες, με Midtjylland να δέχεται 1.2 και Kudrivka να δέχεται 1.2 ανά αγώνα.

Η Kudrivka δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 0 από 7 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.1 γκολ συνολικά. Κάτω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Midtjylland έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 5.0 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Midtjylland

Midtjylland

VS
Kudrivka

Kudrivka

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα