Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Midtjylland vs Tondela

Midtjylland vs Tondela Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Midtjylland vs Tondela: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Midtjylland Midtjylland Γηπεδούχος
Tondela Tondela Φιλοξενούμενος
Midtjylland
43.7
Ι Ι Ι Ν Ν Ν Ι Ι Η Η

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Tondela
37.0
Ν Ν Ι Η Η Ι Η Ι Η Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

10

Midtjylland

3

Ισοπαλία

2

Tondela

Ραντάρ Απόδοσης

Midtjylland
Tondela

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
30%

3Ν, 5Ι, 2Η

20%

2Ν, 4Ι, 4Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.3

13 / 10 αγώνες

0.9

9 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.2

12 / 10 αγώνες

1.6

16 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+1

+1

-7

-7

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
60%

6 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
70%

7 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
M. Erlić (2 γκολ)
Rony Lopes (2 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 9
1ο Ημίχρονο: 3 / 2ο Ημίχρονο: 6
Νίκες Εντός
20%

1Ν / 5 αγώνες

17%

1Ν / 6 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

25%

1Ν / 4 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
42.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 58.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 55.5

52.7

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 79.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 60.4

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 1 αγώνες

0%

0Ν / 2 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.36

Πραγματικά: 1.3 | Διαφ: -0.06

0.92

Πραγματικά: 0.9 | Διαφ: -0.02

Προσαρμοσμένη Δύναμη
43.7

Επίθεση: 40.1, Άμυνα: 55.6, Φόρμα: 27.8

37.0

Επίθεση: 30.8, Άμυνα: 47.9, Φόρμα: 20.5

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

4

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

3
Midtjylland
Tondela
Midtjylland

Ανάλυση Δύναμης

43.7

Συνολικά

Επίθεση 40.1
Άμυνα 55.6
Φόρμα 27.8
Σταθερότητα 62.8
Tondela

Ανάλυση Δύναμης

37.0

Συνολικά

Επίθεση 30.8
Άμυνα 47.9
Φόρμα 20.5
Σταθερότητα 64.0

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

58.0 vs 79.0

Ποιότητα Αντιπάλου

55.5 vs 60.4

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Midtjylland logo Midtjylland
Ι
Nordsjælland (60%)
Ι
Viborg (50%)
Ι
AGF (62%)
Ν
Sønderjyske (48%)
Ν
AGF (57%)
Ν
Brøndby (49%)
Ι
Sønderjyske (43%)
Ι
Viborg (55%)
Tondela logo Tondela
Ν
Moreirense (50%)
Ν
Casa Pia (53%)
Ι
Sporting (75%)
Η
Nacional (52%)
Η
Porto (74%)
Ι
Gil Vicente (55%)
Η
Vitória SC (59%)
Ι
AVS (59%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Nordsjælland Ε
0 - 0 Ι
60%
Viborg Ε
3 - 3 Ι
50%
AGF Ε
0 - 0 Ι
62%
Sønderjyske Ε
2 - 1 Ν
48%
AGF Ε
2 - 1 Ν
57%
Brøndby Ε
2 - 1 Ν
49%
Sønderjyske Ε
2 - 2 Ι
43%
Viborg Ε
1 - 1 Ι
55%
Nottm Forest Ε
1 - 2 Η
76%
Nordsjælland Ε
0 - 1 Η
55%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Moreirense Ε
2 - 0 Ν
50%
Casa Pia Ε
1 - 0 Ν
53%
Sporting Ε
2 - 2 Ι
75%
Nacional Ε
0 - 2 Η
52%
Porto Ε
0 - 2 Η
74%
Gil Vicente Ε
2 - 2 Ι
55%
Vitória SC Ε
0 - 5 Η
59%
AVS Ε
0 - 0 Ι
59%
Rio Ave Ε
0 - 1 Η
61%
Santa Clara Ε
2 - 2 Ι
66%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Η Tondela αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 52.7) σε σύγκριση με Midtjylland (SoS: 42.6). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Tondela έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Midtjylland έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.3 γκολ ανά αγώνα έναντι 0.9 της Tondela.

Η Midtjylland έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.2 ανά αγώνα έναντι 1.6 της Tondela.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.5 γκολ συνολικά. Κάτω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Η Midtjylland έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 6.7 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Midtjylland

Midtjylland

VS
Tondela

Tondela

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα