Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Mladost Lučani vs Kocaelispor

Mladost Lučani vs Kocaelispor Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Mladost Lučani vs Kocaelispor: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Mladost Lučani Mladost Lučani Γηπεδούχος
Kocaelispor Kocaelispor Φιλοξενούμενος
Mladost Lučani
41.3
Η Ν Ν Ι Ι Ν Ι Ι Η Η

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Kocaelispor
36.8
Η Ι Η Ι Ι Ι Η Η Ν Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

9

Mladost Lučani

5

Ισοπαλία

1

Kocaelispor

Ραντάρ Απόδοσης

Mladost Lučani
Kocaelispor

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
30%

3Ν, 4Ι, 3Η

10%

1Ν, 4Ι, 5Η

Γκολ ανά Αγώνα
0.9

9 / 10 αγώνες

0.5

5 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.3

13 / 10 αγώνες

1.3

13 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-4

-4

-8

-8

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

20%

2 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
30%

3 / 10 αγώνες

20%

2 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
50%

5 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
J. Ćirić (5 γκολ)
S. Dursun (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 3
1ο Ημίχρονο: 2 / 2ο Ημίχρονο: 3
Νίκες Εντός
40%

2Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
20%

1Ν / 5 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
51.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 55.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 49.3

64.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 72.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 59.6

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 0 αγώνες

0%

0Ν / 0 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
0.93

Πραγματικά: 0.9 | Διαφ: -0.03

0.51

Πραγματικά: 0.5 | Διαφ: -0.01

Προσαρμοσμένη Δύναμη
41.3

Επίθεση: 30.5, Άμυνα: 57.6, Φόρμα: 30.5

36.8

Επίθεση: 19.1, Άμυνα: 64.9, Φόρμα: 11.5

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

2

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

2

46-60'

1
1

61-75'

1
1

76-90+'

1
Mladost Lučani
Kocaelispor
Mladost Lučani

Ανάλυση Δύναμης

41.3

Συνολικά

Επίθεση 30.5
Άμυνα 57.6
Φόρμα 30.5
Σταθερότητα 57.7
Kocaelispor

Ανάλυση Δύναμης

36.8

Συνολικά

Επίθεση 19.1
Άμυνα 64.9
Φόρμα 11.5
Σταθερότητα 75.7

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

55.0 vs 72.0

Ποιότητα Αντιπάλου

49.3 vs 59.6

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
Η
Radnički Niš (49%)
Ν
Spartak (28%)
Ν
TSC (60%)
Ι
Radnički Krag (52%)
Ι
FK IMT (63%)
Ν
Napredak (29%)
Ι
Radnički Krag (57%)
Ι
Partizan (52%)
Kocaelispor logo Kocaelispor
Η
Fatih (55%)
Ι
Kasımpaşa (57%)
Η
Gençlerbirliği (50%)
Ι
Göztepe (59%)
Ι
Galatasaray (69%)
Ι
Başakşehir (66%)
Η
Alanyaspor (61%)
Η
Konyaspor (61%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Radnički Niš Ε
0 - 1 Η
49%
Spartak Ε
2 - 1 Ν
28%
TSC Ε
2 - 1 Ν
60%
Radnički Krag Ε
0 - 0 Ι
52%
FK IMT Ε
1 - 1 Ι
63%
Napredak Ε
2 - 0 Ν
29%
Radnički Krag Ε
1 - 1 Ι
57%
Partizan Ε
1 - 1 Ι
52%
Železničar P Ε
0 - 5 Η
62%
Novi Pazar Ε
0 - 2 Η
41%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Fatih Ε
0 - 1 Η
55%
Kasımpaşa Ε
1 - 1 Ι
57%
Gençlerbirliği Ε
0 - 1 Η
50%
Göztepe Ε
1 - 1 Ι
59%
Galatasaray Ε
1 - 1 Ι
69%
Başakşehir Ε
0 - 0 Ι
66%
Alanyaspor Ε
0 - 5 Η
61%
Konyaspor Ε
1 - 2 Η
61%
Eyüp Ε
1 - 0 Ν
58%
Beşiktaş Ε
0 - 1 Η
60%

Ανάλυση AI

Αυτή είναι μια συναρπαστική αναμέτρηση μεταξύ δύο ισοδύναμων ομάδων. Οι ακατέργαστοι αριθμοί λένε μια ιστορία, αλλά η ανάλυση ποιότητας αντιπάλων προσθέτει κρίσιμο πλαίσιο.

Η Kocaelispor αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 64.6) σε σύγκριση με Mladost Lučani (SoS: 51.6). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Kocaelispor έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Mladost Lučani έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 0.9 γκολ ανά αγώνα έναντι 0.5 της Kocaelispor.

Και οι δύο άμυνες είναι συγκρίσιμες, με Mladost Lučani να δέχεται 1.3 και Kocaelispor να δέχεται 1.3 ανά αγώνα.

Η Mladost Lučani δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Η Kocaelispor δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.0 γκολ συνολικά. Κάτω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Mladost Lučani

Mladost Lučani

VS
Kocaelispor

Kocaelispor

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα