Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Motor vs Köln

Motor vs Köln Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Motor vs Köln: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Motor Motor Γηπεδούχος
Köln Köln Φιλοξενούμενος
Motor
52.1
Ν Η Η Η Ι Ι Ν Ν Ι Ν

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Köln
41.1
Η Ι Η Ι Ν Ι Ι Ι Η Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

8

Motor

2

Ισοπαλία

5

Köln

Ραντάρ Απόδοσης

Motor
Köln

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
40%

4Ν, 3Ι, 3Η

10%

1Ν, 5Ι, 4Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.3

13 / 10 αγώνες

1.5

15 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
0.9

9 / 10 αγώνες

1.9

19 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+4

+4

-4

-4

Ανέπαφη Εστία
40%

4 / 10 αγώνες

0%

0 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
30%

3 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
40%

4 / 10 αγώνες

90%

9 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
K. Czubak (5 γκολ)
S. El Mala (4 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 8 / 2ο Ημίχρονο: 5
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 9
Νίκες Εντός
40%

2Ν / 5 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
54.7

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 57.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 53.2

58.7

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 91.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 63.6

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 0 αγώνες

0%

0Ν / 2 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.37

Πραγματικά: 1.3 | Διαφ: -0.07

1.87

Πραγματικά: 1.5 | Διαφ: -0.37

Προσαρμοσμένη Δύναμη
52.1

Επίθεση: 45.4, Άμυνα: 73.3, Φόρμα: 41.9

41.1

Επίθεση: 54.4, Άμυνα: 39.9, Φόρμα: 10.9

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

4
4

16-30'

3

31-45'

2
2

46-60'

1

61-75'

3
2

76-90+'

6
Motor
Köln
Motor

Ανάλυση Δύναμης

52.1

Συνολικά

Επίθεση 45.4
Άμυνα 73.3
Φόρμα 41.9
Σταθερότητα 50.5
Köln

Ανάλυση Δύναμης

41.1

Συνολικά

Επίθεση 54.4
Άμυνα 39.9
Φόρμα 10.9
Σταθερότητα 77.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

57.0 vs 91.0

Ποιότητα Αντιπάλου

53.2 vs 63.6

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Motor logo Motor
Ν
Wisła Płock (47%)
Η
Lech (64%)
Η
Widzew (59%)
Η
GKS Katowice (64%)
Ι
Raków (54%)
Ι
Radomiak (58%)
Ν
Zagłębie (49%)
Ν
Nieciecza (41%)
Köln logo Köln
Η
Heidenheim (62%)
Ι
Union Berlin (57%)
Η
Leverkusen (65%)
Ι
St. Pauli (55%)
Ν
Bremen (62%)
Ι
Frankfurt (67%)
Ι
M'gladbach (63%)
Ι
Hamburg (63%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Wisła Płock Ε
4 - 0 Ν
47%
Lech Ε
0 - 1 Η
64%
Widzew Ε
0 - 2 Η
59%
GKS Katowice Ε
2 - 3 Η
64%
Raków Ε
1 - 1 Ι
54%
Radomiak Ε
1 - 1 Ι
58%
Zagłębie Ε
1 - 0 Ν
49%
Nieciecza Ε
2 - 1 Ν
41%
Górnik Ε
0 - 0 Ι
53%
Kielce Ε
2 - 0 Ν
43%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Heidenheim Ε
1 - 3 Η
62%
Union Berlin Ε
2 - 2 Ι
57%
Leverkusen Ε
1 - 2 Η
65%
St. Pauli Ε
1 - 1 Ι
55%
Bremen Ε
3 - 1 Ν
62%
Frankfurt Ε
2 - 2 Ι
67%
M'gladbach Ε
3 - 3 Ι
63%
Hamburg Ε
1 - 1 Ι
63%
Dortmund Ε
1 - 2 Η
71%
Augsburg Ε
0 - 2 Η
71%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 54.7 vs 58.7), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Και οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες στην επίθεση, με Motor στο 1.3 και Köln στο 1.5 γκολ ανά αγώνα.

Αμυντικά, η Motor είναι πολύ ανώτερη, δεχόμενη μόνο 0.9 γκολ ανά αγώνα με 4 clean sheets, ενώ η Köln δέχεται 1.9 ανά αγώνα.

Η Motor δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.8 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Motor έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 11.0 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Motor

Motor

VS
Köln

Köln

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα