Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Nieciecza vs Malmö

Nieciecza vs Malmö Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Nieciecza vs Malmö: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Nieciecza Nieciecza Γηπεδούχος
Malmö Malmö Φιλοξενούμενος
Nieciecza
33.8
Η Η Ν Η Η Ν Η Η Η Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Malmö
39.9
Η Η Ν Η Ν Ν Ι Η Η Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

3

Nieciecza

3

Ισοπαλία

9

Malmö

Ραντάρ Απόδοσης

Nieciecza
Malmö

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
20%

2Ν, 1Ι, 7Η

30%

3Ν, 1Ι, 6Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.1

11 / 10 αγώνες

1.4

14 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
2.2

22 / 10 αγώνες

1.6

16 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-11

-11

-2

-2

Ανέπαφη Εστία
0%

0 / 10 αγώνες

20%

2 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
70%

7 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
80%

8 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
K. Zapolnik (3 γκολ)
S. Hakšabanović (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 7
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 7
Νίκες Εντός
20%

1Ν / 5 αγώνες

25%

1Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
20%

1Ν / 5 αγώνες

33%

2Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
56.1

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 57.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 55.5

45.2

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 60.5, Ποιότητα Αντιπάλου: 60.1

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 0 αγώνες

0%

0Ν / 3 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
0.99

Πραγματικά: 1.1 | Διαφ: +0.11

1.44

Πραγματικά: 1.4 | Διαφ: -0.04

Προσαρμοσμένη Δύναμη
33.8

Επίθεση: 38.9, Άμυνα: 28.3, Φόρμα: 21.2

39.9

Επίθεση: 44.4, Άμυνα: 44.4, Φόρμα: 28.6

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

1
1

16-30'

3
2

31-45'

3
2

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Nieciecza
Malmö
Nieciecza

Ανάλυση Δύναμης

33.8

Συνολικά

Επίθεση 38.9
Άμυνα 28.3
Φόρμα 21.2
Σταθερότητα 57.7
Malmö

Ανάλυση Δύναμης

39.9

Συνολικά

Επίθεση 44.4
Άμυνα 44.4
Φόρμα 28.6
Σταθερότητα 46.0

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

57.0 vs 60.5

Ποιότητα Αντιπάλου

55.5 vs 60.1

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
Η
Legia (59%)
Η
GKS Katowice (64%)
Ν
Zagłębie (54%)
Η
Wisła Płock (42%)
Η
Widzew (59%)
Ν
Piast (53%)
Η
Lech (69%)
Η
Motor (54%)
Malmö logo Malmö
Η
Häcken (58%)
Η
Mjällby (54%)
Ν
AIK (49%)
Η
Sirius (65%)
Ν
Djurgården (59%)
Ν
GAIS (47%)
Ι
Örgryte (41%)
Η
Genk (70%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Legia Ε
0 - 1 Η
59%
GKS Katowice Ε
1 - 5 Η
64%
Zagłębie Ε
2 - 1 Ν
54%
Wisła Płock Ε
1 - 3 Η
42%
Widzew Ε
0 - 1 Η
59%
Piast Ε
3 - 2 Ν
53%
Lech Ε
1 - 4 Η
69%
Motor Ε
1 - 2 Η
54%
Kielce Ε
1 - 2 Η
48%
Radomiak Ε
1 - 1 Ι
53%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Häcken Ε
2 - 3 Η
58%
Mjällby Ε
2 - 3 Η
54%
AIK Ε
1 - 0 Ν
49%
Sirius Ε
2 - 3 Η
65%
Djurgården Ε
1 - 0 Ν
59%
GAIS Ε
3 - 1 Ν
47%
Örgryte Ε
1 - 1 Ι
41%
Genk Ε
1 - 2 Η
70%
Red Star Ε
0 - 1 Η
81%
Porto Ε
1 - 2 Η
77%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Η Nieciecza αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 56.1) σε σύγκριση με Malmö (SoS: 45.2). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Nieciecza έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Και οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες στην επίθεση, με Nieciecza στο 1.1 και Malmö στο 1.4 γκολ ανά αγώνα.

Η Malmö έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.6 ανά αγώνα έναντι 2.2 της Nieciecza.

Η Nieciecza δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Η Malmö δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 0 από 3 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.2 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Malmö έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 6.1 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Nieciecza

Nieciecza

VS
Malmö

Malmö

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα