Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Lyon vs Hajduk

Lyon vs Hajduk Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Lyon vs Hajduk: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Lyon Lyon Γηπεδούχος
Hajduk Hajduk Φιλοξενούμενος
Lyon
58.2
Η Ν Ν Ν Ν Ι Η Η Ι Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Hajduk
48.5
Η Ν Ι Η Ι Ν Ν Ν Ν Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

5

Lyon

3

Ισοπαλία

7

Hajduk

Ραντάρ Απόδοσης

Lyon
Hajduk

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
40%

4Ν, 3Ι, 3Η

50%

5Ν, 2Ι, 3Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.4

14 / 10 αγώνες

1.8

18 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.2

12 / 10 αγώνες

1.1

11 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+2

+2

+7

+7

Ανέπαφη Εστία
30%

3 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
50%

5 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
60%

6 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
R. Yaremchuk (4 γκολ)
M. Livaja (5 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 8
1ο Ημίχρονο: 10 / 2ο Ημίχρονο: 8
Νίκες Εντός
60%

3Ν / 5 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
20%

1Ν / 5 αγώνες

40%

2Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
73.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 85.8, Ποιότητα Αντιπάλου: 63.9

35.3

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 45.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 49.4

Ρεκόρ vs Ελίτ
67%

2Ν / 3 αγώνες

0%

0Ν / 2 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.99

Πραγματικά: 1.4 | Διαφ: -0.59

1.55

Πραγματικά: 1.8 | Διαφ: +0.25

Προσαρμοσμένη Δύναμη
58.2

Επίθεση: 57.6, Άμυνα: 74.0, Φόρμα: 49.4

48.5

Επίθεση: 51.2, Άμυνα: 54.0, Φόρμα: 42.6

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

2
2

16-30'

4
3

31-45'

3
3

46-60'

4
4

61-75'

2
1

76-90+'

3
Lyon
Hajduk
Lyon

Ανάλυση Δύναμης

58.2

Συνολικά

Επίθεση 57.6
Άμυνα 74.0
Φόρμα 49.4
Σταθερότητα 50.5
Hajduk

Ανάλυση Δύναμης

48.5

Συνολικά

Επίθεση 51.2
Άμυνα 54.0
Φόρμα 42.6
Σταθερότητα 45.7

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

85.8 vs 45.0

Ποιότητα Αντιπάλου

63.9 vs 49.4

Ρεκόρ vs Ελίτ

67% vs 0%
Lyon logo Lyon
Η
Toulouse (62%)
Ν
Rennes (75%)
Ν
Auxerre (66%)
Ν
Paris SG (84%)
Ν
Lorient (64%)
Ι
Angers (52%)
Η
Monaco (72%)
Η
Celta Vigo (50%)
Hajduk logo Hajduk
Η
Dinamo Zagreb (76%)
Ν
Varaždin (48%)
Ι
Rijeka (48%)
Η
Osijek (40%)
Ι
Slaven (40%)
Ν
Gorica (44%)
Ν
Istra (46%)
Ν
Vukovar (37%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Toulouse Ε
1 - 2 Η
62%
Rennes Ε
4 - 2 Ν
75%
Auxerre Ε
3 - 2 Ν
66%
Paris SG Ε
2 - 1 Ν
84%
Lorient Ε
2 - 0 Ν
64%
Angers Ε
0 - 0 Ι
52%
Monaco Ε
1 - 2 Η
72%
Celta Vigo Ε
0 - 2 Η
50%
Le Havre Ε
0 - 0 Ι
58%
Celta Vigo Ε
1 - 1 Ι
56%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Dinamo Zagreb Ε
0 - 2 Η
76%
Varaždin Ε
3 - 1 Ν
48%
Rijeka Ε
0 - 0 Ι
48%
Osijek Ε
0 - 1 Η
40%
Slaven Ε
2 - 2 Ι
40%
Gorica Ε
1 - 0 Ν
44%
Istra Ε
3 - 1 Ν
46%
Vukovar Ε
6 - 0 Ν
37%
Lokomotiva Ε
2 - 1 Ν
44%
Dinamo Zagreb Ε
1 - 3 Η
71%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Η Lyon αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 73.4) σε σύγκριση με Hajduk (SoS: 35.3). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Lyon έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Hajduk έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.8 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.4 της Lyon.

Και οι δύο άμυνες είναι συγκρίσιμες, με Lyon να δέχεται 1.2 και Hajduk να δέχεται 1.1 ανά αγώνα.

Η Lyon απέδειξε την αξία της εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας 2 από 3 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.8 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Lyon έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 9.7 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Lyon

Lyon

VS
Hajduk

Hajduk

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα