Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Parma vs Napredak

Parma vs Napredak Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Parma vs Napredak: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Parma Parma Γηπεδούχος
Napredak Napredak Φιλοξενούμενος
Parma
40.5
Η Η Ν Ν Ι Ι Η Η Ι Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Napredak
25.8
Ν Η Η Η Η Η Η Η Ι Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

11

Parma

3

Ισοπαλία

1

Napredak

Ραντάρ Απόδοσης

Parma
Napredak

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
20%

2Ν, 4Ι, 4Η

10%

1Ν, 1Ι, 8Η

Γκολ ανά Αγώνα
0.8

8 / 10 αγώνες

0.8

8 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.4

14 / 10 αγώνες

2.4

24 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-6

-6

-16

-16

Ανέπαφη Εστία
30%

3 / 10 αγώνες

10%

1 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
20%

2 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
50%

5 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
N. Elphege (2 γκολ)
N. Bogdanovski (2 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 3 / 2ο Ημίχρονο: 5
1ο Ημίχρονο: 2 / 2ο Ημίχρονο: 6
Νίκες Εντός
20%

1Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
20%

1Ν / 5 αγώνες

17%

1Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
63.0

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 90.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 67.2

41.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 55.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 55.5

Ρεκόρ vs Ελίτ
14%

1Ν / 7 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.0

Πραγματικά: 0.8 | Διαφ: -0.2

0.82

Πραγματικά: 0.8 | Διαφ: -0.02

Προσαρμοσμένη Δύναμη
40.5

Επίθεση: 30.1, Άμυνα: 60.3, Φόρμα: 22.6

25.8

Επίθεση: 24.4, Άμυνα: 18.3, Φόρμα: 9.1

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

2

0-15'

1
1

16-30'

31-45'

1
2

46-60'

2

61-75'

1
3

76-90+'

3
Parma
Napredak
Parma

Ανάλυση Δύναμης

40.5

Συνολικά

Επίθεση 30.1
Άμυνα 60.3
Φόρμα 22.6
Σταθερότητα 64.0
Napredak

Ανάλυση Δύναμης

25.8

Συνολικά

Επίθεση 24.4
Άμυνα 18.3
Φόρμα 9.1
Σταθερότητα 74.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

90.0 vs 55.0

Ποιότητα Αντιπάλου

67.2 vs 55.5

Ρεκόρ vs Ελίτ

14% vs 0%
Parma logo Parma
Η
Roma (70%)
Η
Inter Milan (84%)
Ν
Pisa (40%)
Ν
Udinese (79%)
Ι
Napoli (74%)
Ι
Lazio (76%)
Η
Cremonese (51%)
Η
Torino (74%)
Napredak logo Napredak
Ν
Spartak (33%)
Η
Radnički Niš (44%)
Η
Javor (56%)
Η
FK IMT (58%)
Η
TSC (60%)
Η
Mladost Lučani (53%)
Η
TSC (56%)
Η
Vojvodina (68%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Roma Ε
2 - 3 Η
70%
Inter Milan Ε
0 - 2 Η
84%
Pisa Ε
1 - 0 Ν
40%
Udinese Ε
1 - 0 Ν
79%
Napoli Ε
1 - 1 Ι
74%
Lazio Ε
1 - 1 Ι
76%
Cremonese Ε
0 - 2 Η
51%
Torino Ε
1 - 4 Η
74%
Fiorentina Ε
0 - 0 Ι
71%
Cagliari Ε
1 - 1 Ι
53%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Spartak Ε
3 - 0 Ν
33%
Radnički Niš Ε
0 - 1 Η
44%
Javor Ε
0 - 4 Η
56%
FK IMT Ε
0 - 1 Η
58%
TSC Ε
1 - 4 Η
60%
Mladost Lučani Ε
0 - 2 Η
53%
TSC Ε
1 - 2 Η
56%
Vojvodina Ε
1 - 4 Η
68%
OFK Ε
2 - 2 Ι
53%
Red Star Ε
0 - 4 Η
74%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Η Parma αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 63.0) σε σύγκριση με Napredak (SoS: 41.4). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Parma έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Και οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες στην επίθεση, με Parma στο 0.8 και Napredak στο 0.8 γκολ ανά αγώνα.

Αμυντικά, η Parma είναι πολύ ανώτερη, δεχόμενη μόνο 1.4 γκολ ανά αγώνα με 3 clean sheets, ενώ η Napredak δέχεται 2.4 ανά αγώνα.

Η Parma δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 7 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.7 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Η Parma έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 14.7 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Parma

Parma

VS
Napredak

Napredak

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα