Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Braga vs Famalicão

Braga vs Famalicão Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Braga vs Famalicão: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Braga Braga Γηπεδούχος
Famalicão Famalicão Φιλοξενούμενος
Braga
55.4
Ι Η Ι Ν Η Ν Ι Ν Ν Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Famalicão
54.2
Ι Ι Ν Ι Ι Ι Ν Ν Ν Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

9

Braga

2

Ισοπαλία

4

Famalicão

Ραντάρ Απόδοσης

Braga
Famalicão

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
40%

4Ν, 4Ι, 2Η

40%

4Ν, 6Ι, 0Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.6

16 / 10 αγώνες

1.2

12 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.4

14 / 10 αγώνες

0.8

8 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+2

+2

+4

+4

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
60%

6 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
80%

8 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
Pau Víctor (5 γκολ)
Sorriso (2 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 9
1ο Ημίχρονο: 2 / 2ο Ημίχρονο: 10
Νίκες Εντός
40%

2Ν / 5 αγώνες

50%

2Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

33%

2Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
63.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 81.4, Ποιότητα Αντιπάλου: 64.5

52.9

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 79.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 60.8

Ρεκόρ vs Ελίτ
33%

1Ν / 3 αγώνες

0%

0Ν / 2 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.93

Πραγματικά: 1.6 | Διαφ: -0.33

1.46

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: -0.26

Προσαρμοσμένη Δύναμη
55.4

Επίθεση: 60.5, Άμυνα: 60.5, Φόρμα: 45.4

54.2

Επίθεση: 41.2, Άμυνα: 75.5, Φόρμα: 41.2

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

3

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

1
3

46-60'

3
2

61-75'

4
4

76-90+'

3
Braga
Famalicão
Braga

Ανάλυση Δύναμης

55.4

Συνολικά

Επίθεση 60.5
Άμυνα 60.5
Φόρμα 45.4
Σταθερότητα 56.8
Famalicão

Ανάλυση Δύναμης

54.2

Συνολικά

Επίθεση 41.2
Άμυνα 75.5
Φόρμα 41.2
Σταθερότητα 71.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

81.4 vs 79.0

Ποιότητα Αντιπάλου

64.5 vs 60.8

Ρεκόρ vs Ελίτ

33% vs 0%
Braga logo Braga
Ι
Benfica (80%)
Η
Freiburg (69%)
Ι
Estoril (47%)
Ν
Freiburg (64%)
Η
Santa Clara (71%)
Ν
Casa Pia (53%)
Ι
Famalicão (69%)
Ν
Betis (70%)
Famalicão logo Famalicão
Ι
Estrela (54%)
Ι
Benfica (75%)
Ν
Estoril (52%)
Ι
Braga (69%)
Ι
Moreirense (50%)
Ι
Porto (74%)
Ν
Nacional (52%)
Ν
Vitória SC (59%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Benfica Ε
2 - 2 Ι
80%
Freiburg Ε
1 - 3 Η
69%
Estoril Ε
1 - 1 Ι
47%
Freiburg Ε
2 - 1 Ν
64%
Santa Clara Ε
1 - 2 Η
71%
Casa Pia Ε
1 - 0 Ν
53%
Famalicão Ε
2 - 2 Ι
69%
Betis Ε
4 - 2 Ν
70%
Arouca Ε
1 - 0 Ν
57%
Betis Ε
1 - 1 Ι
65%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Estrela Ε
0 - 0 Ι
54%
Benfica Ε
2 - 2 Ι
75%
Estoril Ε
1 - 0 Ν
52%
Braga Ε
2 - 2 Ι
69%
Moreirense Ε
1 - 1 Ι
50%
Porto Ε
2 - 2 Ι
74%
Nacional Ε
1 - 0 Ν
52%
Vitória SC Ε
2 - 1 Ν
59%
Arouca Ε
1 - 0 Ν
57%
Rio Ave Ε
0 - 0 Ι
66%

Ανάλυση AI

Αυτή είναι μια συναρπαστική αναμέτρηση μεταξύ δύο ισοδύναμων ομάδων. Οι ακατέργαστοι αριθμοί λένε μια ιστορία, αλλά η ανάλυση ποιότητας αντιπάλων προσθέτει κρίσιμο πλαίσιο.

Η Braga αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 63.4) σε σύγκριση με Famalicão (SoS: 52.9). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Braga έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Braga έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.6 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.2 της Famalicão.

Η Famalicão έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 0.8 ανά αγώνα έναντι 1.4 της Braga.

Η Braga δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 3 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.5 γκολ συνολικά. Κάτω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Αυτό είναι γνήσιο κορώνα-γράμματα. Και οι δύο ομάδες είναι αξιοσημείωτα ισοδύναμες σε όλους τους δείκτες.

Οι δύο ομάδες ισοφαρίστηκαν 2-2 στο Portuguese Primeira Liga (2026-04-19). Με την προηγούμενη ισοπαλία, καμία ομάδα δεν έχει ψυχολογικό πλεονέκτημα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Braga

Braga

VS
Famalicão

Famalicão

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα