Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Braga vs Kasımpaşa

Braga vs Kasımpaşa Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Braga vs Kasımpaşa: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Braga Braga Γηπεδούχος
Kasımpaşa Kasımpaşa Φιλοξενούμενος
Braga
55.4
Ι Η Ι Ν Η Ν Ι Ν Ν Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Kasımpaşa
39.5
Η Ι Η Ν Ι Ν Η Ν Ι Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

11

Braga

1

Ισοπαλία

3

Kasımpaşa

Ραντάρ Απόδοσης

Braga
Kasımpaşa

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
40%

4Ν, 4Ι, 2Η

30%

3Ν, 3Ι, 4Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.6

16 / 10 αγώνες

1.2

12 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.4

14 / 10 αγώνες

1.7

17 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+2

+2

-5

-5

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
60%

6 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
80%

8 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
Pau Víctor (5 γκολ)
A. Benedyczak (8 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 9
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 5
Νίκες Εντός
40%

2Ν / 5 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
63.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 81.4, Ποιότητα Αντιπάλου: 64.5

48.9

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 72.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 57.4

Ρεκόρ vs Ελίτ
33%

1Ν / 3 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.93

Πραγματικά: 1.6 | Διαφ: -0.33

1.3

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: -0.1

Προσαρμοσμένη Δύναμη
55.4

Επίθεση: 60.5, Άμυνα: 60.5, Φόρμα: 45.4

39.5

Επίθεση: 39.6, Άμυνα: 42.9, Φόρμα: 29.7

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

3

0-15'

4
2

16-30'

2

31-45'

2
3

46-60'

4
2

61-75'

1
4

76-90+'

1
Braga
Kasımpaşa
Braga

Ανάλυση Δύναμης

55.4

Συνολικά

Επίθεση 60.5
Άμυνα 60.5
Φόρμα 45.4
Σταθερότητα 56.8
Kasımpaşa

Ανάλυση Δύναμης

39.5

Συνολικά

Επίθεση 39.6
Άμυνα 42.9
Φόρμα 29.7
Σταθερότητα 53.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

81.4 vs 72.0

Ποιότητα Αντιπάλου

64.5 vs 57.4

Ρεκόρ vs Ελίτ

33% vs 0%
Braga logo Braga
Ι
Benfica (80%)
Η
Freiburg (69%)
Ι
Estoril (47%)
Ν
Freiburg (64%)
Η
Santa Clara (71%)
Ν
Casa Pia (53%)
Ι
Famalicão (69%)
Ν
Betis (70%)
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
Η
Gençlerbirliği (50%)
Ι
Kocaelispor (46%)
Η
Başakşehir (71%)
Ν
Alanyaspor (56%)
Ι
Göztepe (64%)
Ν
Kayseri (44%)
Η
Beşiktaş (65%)
Ν
Eyüp (53%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Benfica Ε
2 - 2 Ι
80%
Freiburg Ε
1 - 3 Η
69%
Estoril Ε
1 - 1 Ι
47%
Freiburg Ε
2 - 1 Ν
64%
Santa Clara Ε
1 - 2 Η
71%
Casa Pia Ε
1 - 0 Ν
53%
Famalicão Ε
2 - 2 Ι
69%
Betis Ε
4 - 2 Ν
70%
Arouca Ε
1 - 0 Ν
57%
Betis Ε
1 - 1 Ι
65%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Gençlerbirliği Ε
2 - 3 Η
50%
Kocaelispor Ε
1 - 1 Ι
46%
Başakşehir Ε
0 - 4 Η
71%
Alanyaspor Ε
1 - 0 Ν
56%
Göztepe Ε
3 - 3 Ι
64%
Kayseri Ε
2 - 0 Ν
44%
Beşiktaş Ε
1 - 2 Η
65%
Eyüp Ε
1 - 0 Ν
53%
Konyaspor Ε
1 - 1 Ι
66%
Rize Ε
0 - 3 Η
59%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Η Braga αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 63.4) σε σύγκριση με Kasımpaşa (SoS: 48.9). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Braga έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Braga έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.6 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.2 της Kasımpaşa.

Η Braga έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.4 ανά αγώνα έναντι 1.7 της Kasımpaşa.

Η Braga δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 3 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.0 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Braga αναδεικνύεται ως φαβορί. Με ισχυρότερη συνολική βαθμολογία (55.4 vs 39.5), θα πρέπει να ελέγξει το παιχνίδι. Ωστόσο, το ποδόσφαιρο πάντα κρύβει εκπλήξεις.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Braga

Braga

VS
Kasımpaşa

Kasımpaşa

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα