Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Braga vs Teplice

Braga vs Teplice Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Braga vs Teplice: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Braga Braga Γηπεδούχος
Teplice Teplice Φιλοξενούμενος
Braga
55.4
Ι Η Ι Ν Η Ν Ι Ν Ν Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Teplice
44.4
Ν Ν Ι Η Η Η Ι Ι Ι Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

13

Braga

1

Ισοπαλία

1

Teplice

Ραντάρ Απόδοσης

Braga
Teplice

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
40%

4Ν, 4Ι, 2Η

20%

2Ν, 5Ι, 3Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.6

16 / 10 αγώνες

1.3

13 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.4

14 / 10 αγώνες

1.3

13 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+2

+2

0

0

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

10%

1 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
60%

6 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
80%

8 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
Pau Víctor (5 γκολ)
D. Mareček (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 9
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 7
Νίκες Εντός
40%

2Ν / 5 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
63.5

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 81.4, Ποιότητα Αντιπάλου: 64.7

53.3

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 58.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 50.1

Ρεκόρ vs Ελίτ
33%

1Ν / 3 αγώνες

0%

0Ν / 0 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.93

Πραγματικά: 1.6 | Διαφ: -0.33

1.4

Πραγματικά: 1.3 | Διαφ: -0.1

Προσαρμοσμένη Δύναμη
55.4

Επίθεση: 60.5, Άμυνα: 60.5, Φόρμα: 45.4

44.4

Επίθεση: 44.8, Άμυνα: 58.5, Φόρμα: 20.7

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

3

0-15'

3
2

16-30'

1
2

31-45'

2
3

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

4
Braga
Teplice
Braga

Ανάλυση Δύναμης

55.4

Συνολικά

Επίθεση 60.5
Άμυνα 60.5
Φόρμα 45.4
Σταθερότητα 56.8
Teplice

Ανάλυση Δύναμης

44.4

Συνολικά

Επίθεση 44.8
Άμυνα 58.5
Φόρμα 20.7
Σταθερότητα 67.3

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

81.4 vs 58.0

Ποιότητα Αντιπάλου

64.7 vs 50.1

Ρεκόρ vs Ελίτ

33% vs 0%
Braga logo Braga
Ι
Benfica (80%)
Η
Freiburg (69%)
Ι
Estoril (47%)
Ν
Freiburg (64%)
Η
Santa Clara (71%)
Ν
Casa Pia (53%)
Ι
Famalicão (69%)
Ν
Betis (71%)
Teplice logo Teplice
Ν
Zlín (46%)
Ν
Ostrava (34%)
Ι
Slovácko (45%)
Η
Hradec Kr. (59%)
Η
Zlín (46%)
Η
Sparta Prague (51%)
Ι
Plzeň (64%)
Ι
Liberec (48%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Benfica Ε
2 - 2 Ι
80%
Freiburg Ε
1 - 3 Η
69%
Estoril Ε
1 - 1 Ι
47%
Freiburg Ε
2 - 1 Ν
64%
Santa Clara Ε
1 - 2 Η
71%
Casa Pia Ε
1 - 0 Ν
53%
Famalicão Ε
2 - 2 Ι
69%
Betis Ε
4 - 2 Ν
71%
Arouca Ε
1 - 0 Ν
57%
Betis Ε
1 - 1 Ι
66%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Zlín Ε
4 - 2 Ν
46%
Ostrava Ε
2 - 1 Ν
34%
Slovácko Ε
1 - 1 Ι
45%
Hradec Kr. Ε
0 - 1 Η
59%
Zlín Ε
2 - 3 Η
46%
Sparta Prague Ε
0 - 1 Η
51%
Plzeň Ε
2 - 2 Ι
64%
Liberec Ε
1 - 1 Ι
48%
Dukla Ε
0 - 0 Ι
46%
Pardubice Ε
1 - 1 Ι
62%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Η Braga αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 63.5) σε σύγκριση με Teplice (SoS: 53.3). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Braga έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Braga έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.6 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.3 της Teplice.

Και οι δύο άμυνες είναι συγκρίσιμες, με Braga να δέχεται 1.4 και Teplice να δέχεται 1.3 ανά αγώνα.

Η Braga δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 3 αγώνες.

Η Teplice δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.8 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Braga έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 11.0 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Braga

Braga

VS
Teplice

Teplice

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα