Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Strasbourg vs Lausanne

Strasbourg vs Lausanne Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Strasbourg vs Lausanne: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Strasbourg Strasbourg Γηπεδούχος
Lausanne Lausanne Φιλοξενούμενος
Strasbourg
41.4
Ι Η Η Η Ν Η Η Ν Η Ν

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Lausanne
33.3
Η Η Η Ν Η Ν Η Η Ν Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

5

Strasbourg

5

Ισοπαλία

5

Lausanne

Ραντάρ Απόδοσης

Strasbourg
Lausanne

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
30%

3Ν, 1Ι, 6Η

40%

4Ν, 0Ι, 6Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.2

12 / 10 αγώνες

1.2

12 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.5

15 / 10 αγώνες

2.0

20 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-3

-3

-8

-8

Ανέπαφη Εστία
10%

1 / 10 αγώνες

10%

1 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
50%

5 / 10 αγώνες

80%

8 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
40%

4 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
J. Enciso (3 γκολ)
Omar Janneh (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 5
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 5
Νίκες Εντός
33%

2Ν / 6 αγώνες

50%

2Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
25%

1Ν / 4 αγώνες

33%

2Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
52.9

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 78.7, Ποιότητα Αντιπάλου: 61.3

36.8

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 49.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 49.0

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 2 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.31

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: -0.11

1.05

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: +0.15

Προσαρμοσμένη Δύναμη
41.4

Επίθεση: 41.2, Άμυνα: 51.4, Φόρμα: 30.9

33.3

Επίθεση: 34.7, Άμυνα: 28.9, Φόρμα: 34.7

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

0-15'

1
3

16-30'

3
3

31-45'

2
1

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

1
Strasbourg
Lausanne
Strasbourg

Ανάλυση Δύναμης

41.4

Συνολικά

Επίθεση 41.2
Άμυνα 51.4
Φόρμα 30.9
Σταθερότητα 46.0
Lausanne

Ανάλυση Δύναμης

33.3

Συνολικά

Επίθεση 34.7
Άμυνα 28.9
Φόρμα 34.7
Σταθερότητα 35.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

78.7 vs 49.0

Ποιότητα Αντιπάλου

61.3 vs 49.0

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Strasbourg logo Strasbourg
Ι
Angers (52%)
Η
Rayo (68%)
Η
Toulouse (57%)
Η
Rayo (73%)
Ν
Lorient (69%)
Η
Nice (39%)
Η
Rennes (75%)
Ν
Mainz 05 (60%)
Lausanne logo Lausanne
Η
Servette (70%)
Η
Winterthur (46%)
Η
Luzern (56%)
Ν
Zürich (37%)
Η
Sion (66%)
Ν
Winterthur (38%)
Η
Luzern (57%)
Η
Young Boys (50%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Angers Ε
1 - 1 Ι
52%
Rayo Ε
0 - 1 Η
68%
Toulouse Ε
1 - 2 Η
57%
Rayo Ε
0 - 1 Η
73%
Lorient Ε
3 - 2 Ν
69%
Nice Ε
0 - 2 Η
39%
Rennes Ε
0 - 3 Η
75%
Mainz 05 Ε
4 - 0 Ν
60%
Mainz 05 Ε
0 - 2 Η
65%
Nice Ε
3 - 1 Ν
55%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Servette Ε
0 - 2 Η
70%
Winterthur Ε
1 - 2 Η
46%
Luzern Ε
1 - 3 Η
56%
Zürich Ε
3 - 0 Ν
37%
Sion Ε
0 - 3 Η
66%
Winterthur Ε
2 - 1 Ν
38%
Luzern Ε
0 - 4 Η
57%
Young Boys Ε
0 - 2 Η
50%
GC Zürich Ε
3 - 2 Ν
32%
Zürich Ε
2 - 1 Ν
38%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Η Strasbourg αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 52.9) σε σύγκριση με Lausanne (SoS: 36.8). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Strasbourg έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Και οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες στην επίθεση, με Strasbourg στο 1.2 και Lausanne στο 1.2 γκολ ανά αγώνα.

Η Strasbourg έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.5 ανά αγώνα έναντι 2.0 της Lausanne.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.0 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Η Strasbourg έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 8.1 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Strasbourg

Strasbourg

VS
Lausanne

Lausanne

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα