Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Westerlo vs Midtjylland

Westerlo vs Midtjylland Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Westerlo vs Midtjylland: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Westerlo Westerlo Γηπεδούχος
Midtjylland Midtjylland Φιλοξενούμενος
Westerlo
45.7
Η Ι Η Ν Η Ν Ν Ι Η Ν

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Midtjylland
43.7
Ι Ι Ι Ν Ν Ν Ι Ι Η Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

9

Westerlo

3

Ισοπαλία

3

Midtjylland

Ραντάρ Απόδοσης

Westerlo
Midtjylland

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
40%

4Ν, 2Ι, 4Η

30%

3Ν, 5Ι, 2Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.4

14 / 10 αγώνες

1.3

13 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.5

15 / 10 αγώνες

1.2

12 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-1

-1

+1

+1

Ανέπαφη Εστία
40%

4 / 10 αγώνες

20%

2 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
60%

6 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
50%

5 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
Nacho Ferri (4 γκολ)
M. Erlić (2 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 3 / 2ο Ημίχρονο: 11
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 9
Νίκες Εντός
20%

1Ν / 5 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
60%

3Ν / 5 αγώνες

40%

2Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
51.3

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 59.5, Ποιότητα Αντιπάλου: 54.9

42.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 58.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 55.5

Ρεκόρ vs Ελίτ
33%

1Ν / 3 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.42

Πραγματικά: 1.4 | Διαφ: -0.02

1.36

Πραγματικά: 1.3 | Διαφ: -0.06

Προσαρμοσμένη Δύναμη
45.7

Επίθεση: 47.3, Άμυνα: 50.6, Φόρμα: 40.5

43.7

Επίθεση: 40.1, Άμυνα: 55.6, Φόρμα: 27.8

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

2

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

1
3

46-60'

4
4

61-75'

2
4

76-90+'

4
Westerlo
Midtjylland
Westerlo

Ανάλυση Δύναμης

45.7

Συνολικά

Επίθεση 47.3
Άμυνα 50.6
Φόρμα 40.5
Σταθερότητα 44.8
Midtjylland

Ανάλυση Δύναμης

43.7

Συνολικά

Επίθεση 40.1
Άμυνα 55.6
Φόρμα 27.8
Σταθερότητα 62.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

59.5 vs 58.0

Ποιότητα Αντιπάλου

54.9 vs 55.5

Ρεκόρ vs Ελίτ

33% vs 0%
Westerlo logo Westerlo
Η
Genk (54%)
Ι
OHL (35%)
Η
Antwerp (40%)
Ν
OHL (40%)
Η
Genk (49%)
Ν
Standard (72%)
Ν
Charleroi (57%)
Ι
Standard (72%)
Midtjylland logo Midtjylland
Ι
Nordsjælland (60%)
Ι
Viborg (50%)
Ι
AGF (62%)
Ν
Sønderjyske (48%)
Ν
AGF (57%)
Ν
Brøndby (49%)
Ι
Sønderjyske (43%)
Ι
Viborg (55%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Genk Ε
0 - 3 Η
54%
OHL Ε
3 - 3 Ι
35%
Antwerp Ε
2 - 4 Η
40%
OHL Ε
2 - 0 Ν
40%
Genk Ε
1 - 2 Η
49%
Standard Ε
2 - 1 Ν
72%
Charleroi Ε
2 - 0 Ν
57%
Standard Ε
0 - 0 Ι
72%
Club Brugge Ε
1 - 2 Η
78%
OHL Ε
1 - 0 Ν
52%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Nordsjælland Ε
0 - 0 Ι
60%
Viborg Ε
3 - 3 Ι
50%
AGF Ε
0 - 0 Ι
62%
Sønderjyske Ε
2 - 1 Ν
48%
AGF Ε
2 - 1 Ν
57%
Brøndby Ε
2 - 1 Ν
49%
Sønderjyske Ε
2 - 2 Ι
43%
Viborg Ε
1 - 1 Ι
55%
Nottm Forest Ε
1 - 2 Η
76%
Nordsjælland Ε
0 - 1 Η
55%

Ανάλυση AI

Αυτή είναι μια συναρπαστική αναμέτρηση μεταξύ δύο ισοδύναμων ομάδων. Οι ακατέργαστοι αριθμοί λένε μια ιστορία, αλλά η ανάλυση ποιότητας αντιπάλων προσθέτει κρίσιμο πλαίσιο.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 51.3 vs 42.6), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Και οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες στην επίθεση, με Westerlo στο 1.4 και Midtjylland στο 1.3 γκολ ανά αγώνα.

Η Midtjylland έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.2 ανά αγώνα έναντι 1.5 της Westerlo.

Η Westerlo δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 3 αγώνες.

Η Westerlo είναι δυνατή ομάδα εκτός έδρας με 60% νίκες, υποδεικνύοντας ότι μπορεί να αποδώσει ανεξάρτητα από τον τόπο.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.7 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Αυτό είναι γνήσιο κορώνα-γράμματα. Και οι δύο ομάδες είναι αξιοσημείωτα ισοδύναμες σε όλους τους δείκτες.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Westerlo

Westerlo

VS
Midtjylland

Midtjylland

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα