Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση ZW vs Celta Vigo

ZW vs Celta Vigo Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε ZW vs Celta Vigo: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

ZW ZW Γηπεδούχος
Celta Vigo Celta Vigo Φιλοξενούμενος
ZW
60.1
Ν Ν Ν Ν Ν Ι Ν Η Η Η

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Celta Vigo
41.2
Η Ν Ν Η Η Η Η Η Ν Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

10

ZW

1

Ισοπαλία

4

Celta Vigo

Ραντάρ Απόδοσης

ZW
Celta Vigo

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
60%

6Ν, 1Ι, 3Η

30%

3Ν, 0Ι, 7Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.7

17 / 10 αγώνες

1.4

14 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.1

11 / 10 αγώνες

2.2

22 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+6

+6

-8

-8

Ανέπαφη Εστία
30%

3 / 10 αγώνες

10%

1 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
60%

6 / 10 αγώνες

80%

8 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
50%

5 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
J. Opoku (5 γκολ)
Ferran Jutglà (4 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 11
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 8
Νίκες Εντός
60%

3Ν / 5 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
60%

3Ν / 5 αγώνες

40%

2Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
55.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 62.4, Ποιότητα Αντιπάλου: 50.7

67.1

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 91.4, Ποιότητα Αντιπάλου: 69.3

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 0 αγώνες

25%

1Ν / 4 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.84

Πραγματικά: 1.7 | Διαφ: -0.14

1.76

Πραγματικά: 1.4 | Διαφ: -0.36

Προσαρμοσμένη Δύναμη
60.1

Επίθεση: 59.7, Άμυνα: 66.8, Φόρμα: 63.2

41.2

Επίθεση: 54.6, Άμυνα: 31.2, Φόρμα: 35.1

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

2
2

16-30'

3
2

31-45'

1
4

46-60'

3
5

61-75'

2
3

76-90+'

3
ZW
Celta Vigo
ZW

Ανάλυση Δύναμης

60.1

Συνολικά

Επίθεση 59.7
Άμυνα 66.8
Φόρμα 63.2
Σταθερότητα 43.3
Celta Vigo

Ανάλυση Δύναμης

41.2

Συνολικά

Επίθεση 54.6
Άμυνα 31.2
Φόρμα 35.1
Σταθερότητα 43.3

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

62.4 vs 91.4

Ποιότητα Αντιπάλου

50.7 vs 69.3

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 25%
ZW logo ZW
Ν
Dender (35%)
Ν
Cercle Brugge (51%)
Ν
La Louvière (38%)
Ν
La Louvière (42%)
Ν
Dender (51%)
Ι
Cercle Brugge (58%)
Ν
Charleroi (57%)
Η
Gent (63%)
Celta Vigo logo Celta Vigo
Η
Levante (71%)
Ν
Atlético (66%)
Ν
Elche (61%)
Η
Villarreal (78%)
Η
Barcelona (91%)
Η
Freiburg (64%)
Η
Oviedo (61%)
Η
Freiburg (69%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Dender Ε
2 - 1 Ν
35%
Cercle Brugge Ε
3 - 2 Ν
51%
La Louvière Ε
4 - 0 Ν
38%
La Louvière Ε
2 - 0 Ν
42%
Dender Ε
2 - 1 Ν
51%
Cercle Brugge Ε
2 - 2 Ι
58%
Charleroi Ε
1 - 0 Ν
57%
Gent Ε
0 - 2 Η
63%
Standard Ε
0 - 1 Η
67%
Mechelen Ε
1 - 2 Η
45%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Levante Ε
2 - 3 Η
71%
Atlético Ε
1 - 0 Ν
66%
Elche Ε
3 - 1 Ν
61%
Villarreal Ε
1 - 2 Η
78%
Barcelona Ε
0 - 1 Η
91%
Freiburg Ε
1 - 3 Η
64%
Oviedo Ε
0 - 3 Η
61%
Freiburg Ε
0 - 3 Η
69%
Valencia Ε
3 - 2 Ν
72%
Alavés Ε
3 - 4 Η
60%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Η Celta Vigo αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 67.1) σε σύγκριση με ZW (SoS: 55.4). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Celta Vigo έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η ZW έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.7 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.4 της Celta Vigo.

Αμυντικά, η ZW είναι πολύ ανώτερη, δεχόμενη μόνο 1.1 γκολ ανά αγώνα με 3 clean sheets, ενώ η Celta Vigo δέχεται 2.2 ανά αγώνα.

Η ZW δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Η Celta Vigo δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 4 αγώνες.

Η ZW είναι δυνατή ομάδα εκτός έδρας με 60% νίκες, υποδεικνύοντας ότι μπορεί να αποδώσει ανεξάρτητα από τον τόπο.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.2 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η ZW αναδεικνύεται ως φαβορί. Με ισχυρότερη συνολική βαθμολογία (60.1 vs 41.2), θα πρέπει να ελέγξει το παιχνίδι. Ωστόσο, το ποδόσφαιρο πάντα κρύβει εκπλήξεις.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

ZW

ZW

VS
Celta Vigo

Celta Vigo

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα