Siirry sisältöön
Vertaa AEK Athens vs Slavia Prague

AEK Athens vs Slavia Prague Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile AEK Athens vs Slavia Prague: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

AEK Athens AEK Athens Kotijoukkue
Slavia Prague Slavia Prague Vierasjoukkue
AEK Athens
66.5
V T V V H V V H T V

Viimeiset 10 Ottelua

Slavia Prague
73.7
V V V H T V V V V V

Voitetut Kategoriat

5

AEK Athens

2

Tasapeli

8

Slavia Prague

Suoritusradar

AEK Athens
Slavia Prague

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 2T, 2H

80%

8V, 1T, 1H

Maaleja / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Maaliero
+9

+9

+11

+11

Nollapeli
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
Zine (3 maalia)
T. Chorý (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 10
Kotivoitto
80%

4V / 5 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
59.8

Sarjan Vaikeus: 64.8, Vastustajan Laatu: 61.0

53.4

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 50.4

Huippujoukkueita Vastaan
50%

1V / 2 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.89

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.09

1.86

Todellinen: 1.9 | Ero: +0.04

Korjattu Vahvuus
66.5

Hyökkäys: 65.9, Puolustus: 76.9, Vire: 65.9

73.7

Hyökkäys: 65.5, Puolustus: 75.8, Vire: 82.7

Maalien Ajoitusanalyysi

4

0-15'

1
2

16-30'

4
4

31-45'

3
2

46-60'

6
4

61-75'

1
2

76-90+'

4
AEK Athens
Slavia Prague
AEK Athens

Vahvuusanalyysi

66.5

Kokonais

Hyökkäys 65.9
Puolustus 76.9
Vire 65.9
Tasaisuus 52.0
Slavia Prague

Vahvuusanalyysi

73.7

Kokonais

Hyökkäys 65.5
Puolustus 75.8
Vire 82.7
Tasaisuus 68.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

64.8 vs 58.0

Vastustajan Laatu

61.0 vs 50.4

Huippujoukkueita Vastaan

50% vs 0%
AEK Athens logo AEK Athens
V
Panathinaikos (52%)
T
Panathinaikos (57%)
V
PAOK (54%)
V
Rayo (68%)
H
Rayo (73%)
V
Olympiakos (61%)
V
Kifisia (49%)
H
Celje (67%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
V
Sparta Prague (54%)
V
Liberec (48%)
V
Olomouc (46%)
H
Hradec Kr. (64%)
T
Plzeň (59%)
V
Ostrava (39%)
V
Zlín (46%)
V
Sparta Prague (54%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Panathinaikos K
2 - 1 V
52%
Panathinaikos V
0 - 0 T
57%
PAOK K
3 - 0 V
54%
Rayo K
3 - 1 V
68%
Rayo V
0 - 3 H
73%
Olympiakos V
1 - 0 V
61%
Kifisia K
3 - 0 V
49%
Celje K
0 - 2 H
67%
Atromitos V
2 - 2 T
59%
Celje V
4 - 0 V
70%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Sparta Prague K
3 - 2 V
54%
Liberec V
2 - 1 V
48%
Olomouc K
2 - 1 V
46%
Hradec Kr. V
1 - 2 H
64%
Plzeň K
0 - 0 T
59%
Ostrava V
2 - 0 V
39%
Zlín V
3 - 1 V
46%
Sparta Prague K
3 - 1 V
54%
Dukla V
2 - 0 V
51%
Liberec K
1 - 0 V
43%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 59.8 vs 53.4), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, AEK Athens keskimäärin 1.8 ja Slavia Prague 1.9 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, AEK Athens päästää 0.9 ja Slavia Prague 0.8 per ottelu.

Slavia Prague ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kotietu suosii Slavia Pragueia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Slavia Prague on vahva vierasjoukkue 80%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.7 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Slavia Pragueilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 7.2 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

AEK Athens

AEK Athens

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää