Siirry sisältöön
Vertaa Alanyaspor vs Vitória SC

Alanyaspor vs Vitória SC Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Alanyaspor vs Vitória SC: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Alanyaspor Alanyaspor Kotijoukkue
Vitória SC Vitória SC Vierasjoukkue
Alanyaspor
50.5
V T H H T T V T T H

Viimeiset 10 Ottelua

Vitória SC
42.2
H H V V T V H H H T

Voitetut Kategoriat

8

Alanyaspor

5

Tasapeli

2

Vitória SC

Suoritusradar

Alanyaspor
Vitória SC

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 5T, 3H

30%

3V, 2T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Maaliero
+3

+3

-3

-3

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
İ. Kaya (4 maalia)
Samu (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
62.3

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 55.8

54.0

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 63.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.62

Todellinen: 1.5 | Ero: -0.12

1.39

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.19

Korjattu Vahvuus
50.5

Hyökkäys: 56.1, Puolustus: 67.4, Vire: 22.5

42.2

Hyökkäys: 41.6, Puolustus: 52.0, Vire: 31.2

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1
1

16-30'

3
3

31-45'

1

46-60'

3
3

61-75'

3
5

76-90+'

2
Alanyaspor
Vitória SC
Alanyaspor

Vahvuusanalyysi

50.5

Kokonais

Hyökkäys 56.1
Puolustus 67.4
Vire 22.5
Tasaisuus 67.3
Vitória SC

Vahvuusanalyysi

42.2

Kokonais

Hyökkäys 41.6
Puolustus 52.0
Vire 31.2
Tasaisuus 49.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

72.0 vs 79.0

Vastustajan Laatu

55.8 vs 63.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Alanyaspor logo Alanyaspor
V
Kayseri (44%)
T
Antalyaspor (48%)
H
Samsunspor (62%)
H
Kasımpaşa (57%)
T
Trabzonspor (69%)
T
Gaziantep (54%)
V
Kocaelispor (46%)
T
Göztepe (64%)
Vitória SC logo Vitória SC
H
Casa Pia (48%)
H
Sporting (75%)
V
Rio Ave (61%)
V
Gil Vicente (60%)
T
AVS (64%)
V
Tondela (52%)
H
Benfica (80%)
H
Famalicão (69%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kayseri K
3 - 1 V
44%
Antalyaspor V
0 - 0 T
48%
Samsunspor K
2 - 3 H
62%
Kasımpaşa V
0 - 1 H
57%
Trabzonspor K
1 - 1 T
69%
Gaziantep V
1 - 1 T
54%
Kocaelispor K
5 - 0 V
46%
Göztepe V
2 - 2 T
64%
Gençlerbirliği K
0 - 0 T
45%
Galatasaray V
1 - 3 H
69%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Casa Pia K
0 - 1 H
48%
Sporting V
1 - 5 H
75%
Rio Ave K
2 - 0 V
61%
Gil Vicente V
1 - 0 V
60%
AVS V
1 - 1 T
64%
Tondela K
5 - 0 V
52%
Benfica V
0 - 3 H
80%
Famalicão K
1 - 2 H
69%
Santa Clara V
0 - 2 H
71%
Alverca K
1 - 1 T
59%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 62.3 vs 54.0), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Alanyasporilla on hyökkäysetu 1.5 maalilla per ottelu verrattuna Vitória SCin 1.2:een.

Alanyasporilla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Vitória SCin 1.5:een.

Alanyaspor ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Vitória SC on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.7 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Alanyasporilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 8.3 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Alanyaspor

Alanyaspor

VS
Vitória SC

Vitória SC

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää