Siirry sisältöön
Vertaa Alavés vs Javor

Alavés vs Javor Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Alavés vs Javor: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Alavés Alavés Kotijoukkue
Javor Javor Vierasjoukkue
Alavés
43.5
T H V H T T V T H H

Viimeiset 10 Ottelua

Javor
46.5
H T V H V H V T T V

Voitetut Kategoriat

6

Alavés

2

Tasapeli

7

Javor

Suoritusradar

Alavés
Javor

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 4T, 4H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
2.2

22 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Maaliero
-4

-4

0

0

Nollapeli
0%

0 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
90%

9 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
Toni Martínez (7 maalia)
A. Radonjić (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

50%

3V / 6 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
60.4

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 66.3

49.4

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 45.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 4 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.08

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.28

1.17

Todellinen: 1.3 | Ero: +0.13

Korjattu Vahvuus
43.5

Hyökkäys: 66.2, Puolustus: 29.4, Vire: 22.1

46.5

Hyökkäys: 43.1, Puolustus: 56.3, Vire: 39.8

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

2
1

16-30'

3
2

31-45'

4

46-60'

5
4

61-75'

1
4

76-90+'

2
Alavés
Javor
Alavés

Vahvuusanalyysi

43.5

Kokonais

Hyökkäys 66.2
Puolustus 29.4
Vire 22.1
Tasaisuus 64.0
Javor

Vahvuusanalyysi

46.5

Kokonais

Hyökkäys 43.1
Puolustus 56.3
Vire 39.8
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

93.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

66.3 vs 45.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Alavés logo Alavés
T
Elche (66%)
H
Athletic (55%)
V
Mallorca (68%)
H
Real Madrid (70%)
T
Real Sociedad (66%)
T
Osasuna (58%)
V
Celta Vigo (59%)
T
Villarreal (73%)
Javor logo Javor
H
TSC (60%)
T
FK IMT (58%)
V
Napredak (29%)
H
Radnički Niš (49%)
V
Spartak (28%)
H
Železničar P (57%)
V
Spartak (33%)
T
Novi Pazar (41%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Elche V
1 - 1 T
66%
Athletic K
2 - 4 H
55%
Mallorca K
2 - 1 V
68%
Real Madrid V
1 - 2 H
70%
Real Sociedad V
3 - 3 T
66%
Osasuna K
2 - 2 T
58%
Celta Vigo V
4 - 3 V
59%
Villarreal K
1 - 1 T
73%
Valencia V
2 - 3 H
72%
Levante V
0 - 2 H
76%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
TSC V
1 - 6 H
60%
FK IMT K
0 - 0 T
58%
Napredak K
4 - 0 V
29%
Radnički Niš V
2 - 3 H
49%
Spartak K
1 - 0 V
28%
Železničar P K
1 - 2 H
57%
Spartak V
2 - 1 V
33%
Novi Pazar K
0 - 0 T
41%
Radnik V
1 - 1 T
55%
Čukarički K
1 - 0 V
46%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Alavés on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 60.4) verrattuna Javoriin (SoS: 49.4). Tämä tarkoittaa, että Alavésin tilastot painavat enemmän.

Alavésilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Javorin 1.3:een.

Puolustuksellisesti Javor on ylivoimainen, päästäen vain 1.3 maalia per ottelu 5 nollapeliä pitäen, kun Alavés päästää 2.2 per ottelu.

Alavés on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 4:sta.

Javor ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.3 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Alavés

Alavés

VS
Javor

Javor

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää