Siirry sisältöön
Vertaa Alverca vs Torino

Alverca vs Torino Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Alverca vs Torino: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Alverca Alverca Kotijoukkue
Torino Torino Vierasjoukkue
Alverca
44.7
T H V H V V H T T T

Viimeiset 10 Ottelua

Torino
59.7
V H T T V V H V H V

Voitetut Kategoriat

1

Alverca

2

Tasapeli

12

Torino

Suoritusradar

Alverca
Torino

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 4T, 3H

50%

5V, 2T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Maaliero
-1

-1

+4

+4

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
Figueiredo (4 maalia)
G. Simeone (6 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 12
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
52.5

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 59.7

64.8

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 64.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.42

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.22

1.85

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.25

Korjattu Vahvuus
44.7

Hyökkäys: 41.0, Puolustus: 58.1, Vire: 30.7

59.7

Hyökkäys: 61.2, Puolustus: 68.9, Vire: 57.4

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

1
2

46-60'

4
3

61-75'

3
3

76-90+'

5
Alverca
Torino
Alverca

Vahvuusanalyysi

44.7

Kokonais

Hyökkäys 41.0
Puolustus 58.1
Vire 30.7
Tasaisuus 57.7
Torino

Vahvuusanalyysi

59.7

Kokonais

Hyökkäys 61.2
Puolustus 68.9
Vire 57.4
Tasaisuus 45.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

79.0 vs 90.0

Vastustajan Laatu

59.7 vs 64.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 25%
Alverca logo Alverca
T
Estoril (47%)
H
Porto (74%)
V
Arouca (57%)
H
Nacional (57%)
V
Casa Pia (48%)
V
Rio Ave (66%)
H
Sporting (70%)
T
Gil Vicente (60%)
Torino logo Torino
V
Sassuolo (64%)
H
Udinese (79%)
T
Inter Milan (78%)
T
Cremonese (56%)
V
Verona (50%)
V
Pisa (46%)
H
AC Milan (65%)
V
Parma (57%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Estoril K
1 - 1 T
47%
Porto V
0 - 1 H
74%
Arouca K
2 - 1 V
57%
Nacional V
0 - 1 H
57%
Casa Pia K
3 - 1 V
48%
Rio Ave V
2 - 1 V
66%
Sporting K
1 - 4 H
70%
Gil Vicente V
2 - 2 T
60%
AVS K
0 - 0 T
59%
Vitória SC V
1 - 1 T
59%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Sassuolo K
2 - 1 V
64%
Udinese V
0 - 2 H
79%
Inter Milan K
2 - 2 T
78%
Cremonese V
0 - 0 T
56%
Verona K
2 - 1 V
50%
Pisa V
1 - 0 V
46%
AC Milan V
2 - 3 H
65%
Parma K
4 - 1 V
57%
Napoli V
1 - 2 H
79%
Lazio K
2 - 0 V
70%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Torino on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 64.8) verrattuna Alvercaiin (SoS: 52.5). Tämä tarkoittaa, että Torinoin tilastot painavat enemmän.

Torinoilla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna Alvercain 1.2:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Alverca päästää 1.3 ja Torino 1.2 per ottelu.

Torino on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 4:sta.

Kotietu suosii Torinoia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Torino nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (59.7 vs 44.7) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Alverca

Alverca

VS
Torino

Torino

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää