Siirry sisältöön
Vertaa Anderlecht vs AC Milan

Anderlecht vs AC Milan Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Anderlecht vs AC Milan: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Anderlecht Anderlecht Kotijoukkue
AC Milan AC Milan Vierasjoukkue
Anderlecht
34.9
T H H H V V H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

AC Milan
47.5
H H T V H H V H V V

Voitetut Kategoriat

5

Anderlecht

1

Tasapeli

9

AC Milan

Suoritusradar

Anderlecht
AC Milan

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 2T, 6H

40%

4V, 1T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
2.1

21 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Maaliero
-7

-7

-3

-3

Nollapeli
0%

0 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Cvetković (5 maalia)
S. Pavlović (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 10
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
44.5

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 59.1

65.5

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 70.0

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.41

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.01

1.05

Todellinen: 0.9 | Ero: -0.15

Korjattu Vahvuus
34.9

Hyökkäys: 44.1, Puolustus: 28.4, Vire: 18.9

47.5

Hyökkäys: 34.6, Puolustus: 69.3, Vire: 46.2

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

3
2

46-60'

2
2

61-75'

6

76-90+'

4
Anderlecht
AC Milan
Anderlecht

Vahvuusanalyysi

34.9

Kokonais

Hyökkäys 44.1
Puolustus 28.4
Vire 18.9
Tasaisuus 59.2
AC Milan

Vahvuusanalyysi

47.5

Kokonais

Hyökkäys 34.6
Puolustus 69.3
Vire 46.2
Tasaisuus 39.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

59.5 vs 90.0

Vastustajan Laatu

59.1 vs 70.0

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 20%
Anderlecht logo Anderlecht
T
Gent (51%)
H
Club Brugge (66%)
H
R. Union SG (64%)
H
Sint-Truiden (49%)
V
Mechelen (34%)
V
Gent (58%)
H
Club Brugge (83%)
H
Cercle Brugge (58%)
AC Milan logo AC Milan
H
Atalanta (64%)
H
Sassuolo (69%)
T
Juventus (80%)
V
Verona (55%)
H
Udinese (74%)
H
Napoli (79%)
V
Torino (69%)
H
Lazio (76%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gent V
1 - 1 T
51%
Club Brugge K
1 - 3 H
66%
R. Union SG K
1 - 3 H
64%
Sint-Truiden V
0 - 2 H
49%
Mechelen V
2 - 1 V
34%
Gent K
3 - 1 V
58%
Club Brugge V
2 - 4 H
83%
Cercle Brugge K
2 - 3 H
58%
Mechelen V
0 - 1 H
45%
Club Brugge V
2 - 2 T
83%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Atalanta K
2 - 3 H
64%
Sassuolo V
0 - 2 H
69%
Juventus K
0 - 0 T
80%
Verona V
1 - 0 V
55%
Udinese K
0 - 3 H
74%
Napoli V
0 - 1 H
79%
Torino K
3 - 2 V
69%
Lazio V
0 - 1 H
76%
Inter Milan K
1 - 0 V
78%
Cremonese V
2 - 0 V
56%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

AC Milan on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 65.5) verrattuna Anderlechtiin (SoS: 44.5). Tämä tarkoittaa, että AC Milanin tilastot painavat enemmän.

Anderlechtilla on hyökkäysetu 1.4 maalilla per ottelu verrattuna AC Milanin 0.9:een.

Puolustuksellisesti AC Milan on ylivoimainen, päästäen vain 1.2 maalia per ottelu 4 nollapeliä pitäen, kun Anderlecht päästää 2.1 per ottelu.

AC Milan on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 5:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

AC Milanilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 12.6 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Anderlecht

Anderlecht

VS
AC Milan

AC Milan

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää