Siirry sisältöön
Vertaa Anderlecht vs Estrela

Anderlecht vs Estrela Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Anderlecht vs Estrela: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Anderlecht Anderlecht Kotijoukkue
Estrela Estrela Vierasjoukkue
Anderlecht
34.9
T H H H V V H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Estrela
39.2
T H H H H H V H T T

Voitetut Kategoriat

8

Anderlecht

2

Tasapeli

5

Estrela

Suoritusradar

Anderlecht
Estrela

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 2T, 6H

10%

1V, 3T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
2.1

21 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Maaliero
-7

-7

-3

-3

Nollapeli
0%

0 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Cvetković (5 maalia)
Rodrigo Pinho (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 10
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
44.5

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 59.1

53.1

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 61.5

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.41

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.01

1.0

Todellinen: 1.0 | Ero: 0.0

Korjattu Vahvuus
34.9

Hyökkäys: 44.1, Puolustus: 28.4, Vire: 18.9

39.2

Hyökkäys: 34.4, Puolustus: 58.4, Vire: 10.3

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

2
1

16-30'

2

31-45'

2
2

46-60'

2
2

61-75'

2
6

76-90+'

2
Anderlecht
Estrela
Anderlecht

Vahvuusanalyysi

34.9

Kokonais

Hyökkäys 44.1
Puolustus 28.4
Vire 18.9
Tasaisuus 59.2
Estrela

Vahvuusanalyysi

39.2

Kokonais

Hyökkäys 34.4
Puolustus 58.4
Vire 10.3
Tasaisuus 74.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

59.5 vs 79.0

Vastustajan Laatu

59.1 vs 61.5

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Anderlecht logo Anderlecht
T
Gent (51%)
H
Club Brugge (66%)
H
R. Union SG (64%)
H
Sint-Truiden (49%)
V
Mechelen (34%)
V
Gent (58%)
H
Club Brugge (83%)
H
Cercle Brugge (58%)
Estrela logo Estrela
T
Famalicão (69%)
H
Moreirense (55%)
H
Porto (69%)
H
Arouca (62%)
H
Sporting (70%)
H
Nacional (57%)
V
Casa Pia (48%)
H
Rio Ave (66%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gent V
1 - 1 T
51%
Club Brugge K
1 - 3 H
66%
R. Union SG K
1 - 3 H
64%
Sint-Truiden V
0 - 2 H
49%
Mechelen V
2 - 1 V
34%
Gent K
3 - 1 V
58%
Club Brugge V
2 - 4 H
83%
Cercle Brugge K
2 - 3 H
58%
Mechelen V
0 - 1 H
45%
Club Brugge V
2 - 2 T
83%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Famalicão K
0 - 0 T
69%
Moreirense V
2 - 3 H
55%
Porto K
1 - 2 H
69%
Arouca V
0 - 1 H
62%
Sporting K
0 - 1 H
70%
Nacional V
0 - 2 H
57%
Casa Pia K
4 - 0 V
48%
Rio Ave V
1 - 2 H
66%
Gil Vicente K
2 - 2 T
55%
AVS V
0 - 0 T
64%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 44.5 vs 53.1), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Anderlechtilla on hyökkäysetu 1.4 maalilla per ottelu verrattuna Estrelain 1.0:een.

Puolustuksellisesti Estrela on ylivoimainen, päästäen vain 1.3 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun Anderlecht päästää 2.1 per ottelu.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.9 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Anderlecht

Anderlecht

VS
Estrela

Estrela

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää