Siirry sisältöön
Vertaa Anderlecht vs Górnik

Anderlecht vs Górnik Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Anderlecht vs Górnik: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Anderlecht Anderlecht Kotijoukkue
Górnik Górnik Vierasjoukkue
Anderlecht
34.9
T H H H V V H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Górnik
50.0
H V V T V T V T H H

Voitetut Kategoriat

5

Anderlecht

2

Tasapeli

8

Górnik

Suoritusradar

Anderlecht
Górnik

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 2T, 6H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
2.1

21 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
-7

-7

+2

+2

Nollapeli
0%

0 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Cvetković (5 maalia)
R. Janicki (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 10
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
44.5

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 59.1

54.8

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 53.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.41

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.01

1.14

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.04

Korjattu Vahvuus
34.9

Hyökkäys: 44.1, Puolustus: 28.4, Vire: 18.9

50.0

Hyökkäys: 38.4, Puolustus: 73.4, Vire: 41.9

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

2

61-75'

2
6

76-90+'

5
Anderlecht
Górnik
Anderlecht

Vahvuusanalyysi

34.9

Kokonais

Hyökkäys 44.1
Puolustus 28.4
Vire 18.9
Tasaisuus 59.2
Górnik

Vahvuusanalyysi

50.0

Kokonais

Hyökkäys 38.4
Puolustus 73.4
Vire 41.9
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

59.5 vs 57.0

Vastustajan Laatu

59.1 vs 53.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Anderlecht logo Anderlecht
T
Gent (51%)
H
Club Brugge (66%)
H
R. Union SG (64%)
H
Sint-Truiden (49%)
V
Mechelen (34%)
V
Gent (58%)
H
Club Brugge (83%)
H
Cercle Brugge (58%)
Górnik logo Górnik
H
Zagłębie (49%)
V
Jagiellonia (53%)
V
Kielce (43%)
T
Legia (64%)
V
Cracovia (40%)
T
Widzew (59%)
V
Raków (54%)
T
Motor (59%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gent V
1 - 1 T
51%
Club Brugge K
1 - 3 H
66%
R. Union SG K
1 - 3 H
64%
Sint-Truiden V
0 - 2 H
49%
Mechelen V
2 - 1 V
34%
Gent K
3 - 1 V
58%
Club Brugge V
2 - 4 H
83%
Cercle Brugge K
2 - 3 H
58%
Mechelen V
0 - 1 H
45%
Club Brugge V
2 - 2 T
83%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Zagłębie K
0 - 2 H
49%
Jagiellonia V
2 - 1 V
53%
Kielce K
1 - 0 V
43%
Legia V
1 - 1 T
64%
Cracovia K
3 - 0 V
40%
Widzew V
0 - 0 T
59%
Raków K
3 - 1 V
54%
Motor V
0 - 0 T
59%
GKS Katowice V
1 - 3 H
64%
Pogoń K
0 - 1 H
49%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Górnik on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 54.8) verrattuna Anderlechtiin (SoS: 44.5). Tämä tarkoittaa, että Górnikin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Anderlecht keskimäärin 1.4 ja Górnik 1.1 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Górnik on ylivoimainen, päästäen vain 0.9 maalia per ottelu 4 nollapeliä pitäen, kun Anderlecht päästää 2.1 per ottelu.

Górnik ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Górnik nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (50.0 vs 34.9) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Anderlecht

Anderlecht

VS
Górnik

Górnik

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää