Siirry sisältöön
Vertaa Angers vs Brøndby

Angers vs Brøndby Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Angers vs Brøndby: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Angers Angers Kotijoukkue
Brøndby Brøndby Vierasjoukkue
Angers
30.8
T H H T H T H H V H

Viimeiset 10 Ottelua

Brøndby
42.4
H T H V V H H T H T

Voitetut Kategoriat

2

Angers

4

Tasapeli

9

Brøndby

Suoritusradar

Angers
Brøndby

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 3T, 6H

20%

2V, 3T, 5H

Maaleja / Ottelu
0.6

6 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-13

-13

-1

-1

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
P. Peter (2 maalia)
J. Ambæk (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 1 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
0%

0V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
57.7

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 66.7

54.3

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 5 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.6

Todellinen: 0.6 | Ero: 0.0

1.03

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.03

Korjattu Vahvuus
30.8

Hyökkäys: 21.5, Puolustus: 39.5, Vire: 10.8

42.4

Hyökkäys: 34.8, Puolustus: 66.1, Vire: 20.9

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1

16-30'

1

31-45'

2
1

46-60'

3
3

61-75'

1
1

76-90+'

3
Angers
Brøndby
Angers

Vahvuusanalyysi

30.8

Kokonais

Hyökkäys 21.5
Puolustus 39.5
Vire 10.8
Tasaisuus 74.8
Brøndby

Vahvuusanalyysi

42.4

Kokonais

Hyökkäys 34.8
Puolustus 66.1
Vire 20.9
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

86.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

66.7 vs 53.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Angers logo Angers
T
Strasbourg (55%)
H
Auxerre (71%)
H
Paris SG (79%)
T
Le Havre (53%)
H
Rennes (80%)
T
Lyon (65%)
H
Lens (76%)
H
Nice (55%)
Brøndby logo Brøndby
H
AGF (57%)
T
Nordsjælland (55%)
H
Sønderjyske (48%)
V
Viborg (55%)
V
Sønderjyske (43%)
H
Midtjylland (52%)
H
Nordsjælland (60%)
T
AGF (62%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Strasbourg K
1 - 1 T
55%
Auxerre V
1 - 3 H
71%
Paris SG K
0 - 3 H
79%
Le Havre K
1 - 1 T
53%
Rennes V
1 - 2 H
80%
Lyon K
0 - 0 T
65%
Lens V
1 - 5 H
76%
Nice K
0 - 2 H
55%
Nantes V
1 - 0 V
56%
Monaco V
0 - 2 H
77%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
AGF K
0 - 2 H
57%
Nordsjælland K
1 - 1 T
55%
Sønderjyske V
0 - 3 H
48%
Viborg V
1 - 0 V
55%
Sønderjyske K
6 - 0 V
43%
Midtjylland K
1 - 2 H
52%
Nordsjælland V
1 - 2 H
60%
AGF V
0 - 0 T
62%
Viborg K
0 - 1 H
50%
Midtjylland V
0 - 0 T
57%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 57.7 vs 54.3), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Brøndbyilla on hyökkäysetu 1.0 maalilla per ottelu verrattuna Angersin 0.6:een.

Brøndbyilla on puolustusetu, päästäen 1.1 per ottelu verrattuna Angersin 1.9:een.

Angers on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 5:sta.

Brøndby ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.3 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Brøndbyilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 11.6 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Angers

Angers

VS
Brøndby

Brøndby

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää