Siirry sisältöön
Vertaa Antalyaspor vs Slaven

Antalyaspor vs Slaven Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Antalyaspor vs Slaven: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Antalyaspor Antalyaspor Kotijoukkue
Slaven Slaven Vierasjoukkue
Antalyaspor
33.5
H T H H H V T H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Slaven
31.9
V H T H T H H T H T

Voitetut Kategoriat

4

Antalyaspor

7

Tasapeli

4

Slaven

Suoritusradar

Antalyaspor
Slaven

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 3T, 6H

10%

1V, 4T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
-9

-9

-7

-7

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
S. van de Streek (3 maalia)
M. Dabro (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
50.5

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 62.0

35.1

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 48.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.08

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.08

1.04

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.16

Korjattu Vahvuus
33.5

Hyökkäys: 33.5, Puolustus: 36.9, Vire: 10.0

31.9

Hyökkäys: 34.0, Puolustus: 31.2, Vire: 8.5

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

5
3

46-60'

3
2

61-75'

2
3

76-90+'

1
Antalyaspor
Slaven
Antalyaspor

Vahvuusanalyysi

33.5

Kokonais

Hyökkäys 33.5
Puolustus 36.9
Vire 10.0
Tasaisuus 74.8
Slaven

Vahvuusanalyysi

31.9

Kokonais

Hyökkäys 34.0
Puolustus 31.2
Vire 8.5
Tasaisuus 75.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

72.0 vs 45.0

Vastustajan Laatu

62.0 vs 48.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Antalyaspor logo Antalyaspor
H
Galatasaray (69%)
T
Alanyaspor (56%)
H
Göztepe (64%)
H
Konyaspor (61%)
H
Beşiktaş (65%)
V
Eyüp (53%)
T
Başakşehir (71%)
H
Gaziantep (49%)
Slaven logo Slaven
V
Gorica (44%)
H
Istra (46%)
T
Vukovar (32%)
H
Lokomotiva (49%)
T
Hajduk (53%)
H
Varaždin (54%)
H
Rijeka (44%)
T
Osijek (40%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Galatasaray V
2 - 4 H
69%
Alanyaspor K
0 - 0 T
56%
Göztepe V
0 - 2 H
64%
Konyaspor K
0 - 2 H
61%
Beşiktaş V
2 - 4 H
65%
Eyüp K
3 - 0 V
53%
Başakşehir V
0 - 0 T
71%
Gaziantep K
1 - 4 H
49%
Rize V
0 - 1 H
64%
Fenerbahçe K
2 - 2 T
68%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gorica K
1 - 0 V
44%
Istra V
1 - 3 H
46%
Vukovar K
2 - 2 T
32%
Lokomotiva V
1 - 2 H
49%
Hajduk K
2 - 2 T
53%
Varaždin V
1 - 2 H
54%
Rijeka K
0 - 2 H
44%
Osijek K
0 - 0 T
40%
Dinamo Zagreb V
2 - 4 H
76%
Gorica V
2 - 2 T
50%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Antalyaspor on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 50.5) verrattuna Slaveniin (SoS: 35.1). Tämä tarkoittaa, että Antalyasporin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Antalyaspor keskimäärin 1.0 ja Slaven 1.2 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Antalyaspor päästää 1.9 ja Slaven 1.9 per ottelu.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Antalyaspor

Antalyaspor

VS
Slaven

Slaven

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää