Siirry sisältöön
Vertaa Arka vs Slaven

Arka vs Slaven Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Arka vs Slaven: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Arka Arka Kotijoukkue
Slaven Slaven Vierasjoukkue
Arka
38.9
T H H T V H T V H T

Viimeiset 10 Ottelua

Slaven
31.9
V H T H T H H T H T

Voitetut Kategoriat

9

Arka

5

Tasapeli

1

Slaven

Suoritusradar

Arka
Slaven

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 4T, 4H

10%

1V, 4T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

-7

-7

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
80%

8 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
V. Gutkovskis (3 maalia)
M. Dabro (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.1

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 52.2

35.1

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 48.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.3

Todellinen: 1.3 | Ero: 0.0

1.04

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.16

Korjattu Vahvuus
38.9

Hyökkäys: 45.1, Puolustus: 38.2, Vire: 20.8

31.9

Hyökkäys: 34.0, Puolustus: 31.2, Vire: 8.5

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

5
6

46-60'

3
1

61-75'

2
2

76-90+'

1
Arka
Slaven
Arka

Vahvuusanalyysi

38.9

Kokonais

Hyökkäys 45.1
Puolustus 38.2
Vire 20.8
Tasaisuus 64.0
Slaven

Vahvuusanalyysi

31.9

Kokonais

Hyökkäys 34.0
Puolustus 31.2
Vire 8.5
Tasaisuus 75.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 45.0

Vastustajan Laatu

52.2 vs 48.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Arka logo Arka
T
Lech (69%)
H
Piast (58%)
H
Jagiellonia (48%)
T
Cracovia (45%)
V
Zagłębie (49%)
H
Kielce (48%)
T
Widzew (54%)
V
Wisła Płock (47%)
Slaven logo Slaven
V
Gorica (44%)
H
Istra (46%)
T
Vukovar (32%)
H
Lokomotiva (49%)
T
Hajduk (53%)
H
Varaždin (54%)
H
Rijeka (44%)
T
Osijek (40%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lech V
1 - 1 T
69%
Piast V
1 - 4 H
58%
Jagiellonia K
0 - 3 H
48%
Cracovia V
2 - 2 T
45%
Zagłębie K
3 - 1 V
49%
Kielce V
0 - 3 H
48%
Widzew K
0 - 0 T
54%
Wisła Płock V
3 - 0 V
47%
Radomiak V
1 - 3 H
58%
Lechia K
2 - 2 T
46%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gorica K
1 - 0 V
44%
Istra V
1 - 3 H
46%
Vukovar K
2 - 2 T
32%
Lokomotiva V
1 - 2 H
49%
Hajduk K
2 - 2 T
53%
Varaždin V
1 - 2 H
54%
Rijeka K
0 - 2 H
44%
Osijek K
0 - 0 T
40%
Dinamo Zagreb V
2 - 4 H
76%
Gorica V
2 - 2 T
50%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Arka on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 54.1) verrattuna Slaveniin (SoS: 35.1). Tämä tarkoittaa, että Arkain tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Arka keskimäärin 1.3 ja Slaven 1.2 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Arka päästää 1.9 ja Slaven 1.9 per ottelu.

Arka ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Arkailla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 7.0 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Arka

Arka

VS
Slaven

Slaven

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää