Siirry sisältöön
Vertaa Athletic vs Epitsentr

Athletic vs Epitsentr Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Athletic vs Epitsentr: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Athletic Athletic Kotijoukkue
Epitsentr Epitsentr Vierasjoukkue
Athletic
39.8
H V H V H H V H H H

Viimeiset 10 Ottelua

Epitsentr
63.4
V T T T T H V H V V

Voitetut Kategoriat

1

Athletic

2

Tasapeli

12

Epitsentr

Suoritusradar

Athletic
Epitsentr

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 0T, 7H

40%

4V, 4T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

+6

+6

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
Gorka Guruzeta (3 maalia)
V. Sydun (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 10
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

67%

4V / 6 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
58.6

Sarjan Vaikeus: 88.2, Vastustajan Laatu: 66.6

72.5

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 66.5

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 3 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.48

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.48

2.01

Todellinen: 1.7 | Ero: -0.31

Korjattu Vahvuus
39.8

Hyökkäys: 36.2, Puolustus: 50.7, Vire: 32.6

63.4

Hyökkäys: 69.4, Puolustus: 77.6, Vire: 49.0

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

4
3

16-30'

1

31-45'

3
1

46-60'

7
1

61-75'

1
4

76-90+'

2
Athletic
Epitsentr
Athletic

Vahvuusanalyysi

39.8

Kokonais

Hyökkäys 36.2
Puolustus 50.7
Vire 32.6
Tasaisuus 43.3
Epitsentr

Vahvuusanalyysi

63.4

Kokonais

Hyökkäys 69.4
Puolustus 77.6
Vire 49.0
Tasaisuus 56.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

88.2 vs 98.0

Vastustajan Laatu

66.6 vs 66.5

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 40%
Athletic logo Athletic
H
Valencia (67%)
V
Alavés (65%)
H
Atlético (66%)
V
Osasuna (58%)
H
Villarreal (73%)
H
Getafe (72%)
V
Betis (68%)
H
Girona (64%)
Epitsentr logo Epitsentr
V
Polissya (77%)
T
Obolon (63%)
T
Veres Rivne (67%)
T
Oleksandria (44%)
T
Karpaty Lviv (81%)
H
Zorya (80%)
V
Kudrivka (55%)
H
Kryvbas KR (76%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Valencia K
0 - 1 H
67%
Alavés V
4 - 2 V
65%
Atlético V
2 - 3 H
66%
Osasuna K
1 - 0 V
58%
Villarreal K
1 - 2 H
73%
Getafe V
0 - 2 H
72%
Betis K
2 - 1 V
68%
Girona V
0 - 3 H
64%
Barcelona K
0 - 1 H
86%
Real Sociedad V
0 - 1 H
47%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Polissya K
3 - 2 V
77%
Obolon V
2 - 2 T
63%
Veres Rivne V
3 - 3 T
67%
Oleksandria K
1 - 1 T
44%
Karpaty Lviv K
0 - 0 T
81%
Zorya V
0 - 1 H
80%
Kudrivka K
1 - 0 V
55%
Kryvbas KR V
1 - 2 H
76%
Rukh Vynnyky K
2 - 0 V
44%
Kolos K
4 - 0 V
78%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Epitsentr on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 72.5) verrattuna Athleticiin (SoS: 58.6). Tämä tarkoittaa, että Epitsentrin tilastot painavat enemmän.

Epitsentrilla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Athleticin 1.0:een.

Epitsentrilla on puolustusetu, päästäen 1.1 per ottelu verrattuna Athleticin 1.6:een.

Athletic on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Epitsentr on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 2 ottelua 5:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.7 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Epitsentr nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (63.4 vs 39.8) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Athletic

Athletic

VS
Epitsentr

Epitsentr

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää