Siirry sisältöön
Vertaa Atlético vs Radnički Niš

Atlético vs Radnički Niš Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Atlético vs Radnički Niš: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Atlético Atlético Kotijoukkue
Radnički Niš Radnički Niš Vierasjoukkue
Atlético
48.1
V H H V T V H T H H

Viimeiset 10 Ottelua

Radnički Niš
36.1
V V H V T H H H H T

Voitetut Kategoriat

10

Atlético

2

Tasapeli

3

Radnički Niš

Suoritusradar

Atlético
Radnički Niš

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 2T, 5H

30%

3V, 2T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Maaliero
-1

-1

-5

-5

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Sørloth (3 maalia)
A. Shestyuk (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
64.8

Sarjan Vaikeus: 89.4, Vastustajan Laatu: 65.2

40.6

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.2

Huippujoukkueita Vastaan
25%

1V / 4 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.61

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.21

1.09

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.01

Korjattu Vahvuus
48.1

Hyökkäys: 53.6, Puolustus: 57.4, Vire: 34.4

36.1

Hyökkäys: 33.2, Puolustus: 42.3, Vire: 27.2

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

3
3

46-60'

4
2

61-75'

2
3

76-90+'

2
Atlético
Radnički Niš
Atlético

Vahvuusanalyysi

48.1

Kokonais

Hyökkäys 53.6
Puolustus 57.4
Vire 34.4
Tasaisuus 49.3
Radnički Niš

Vahvuusanalyysi

36.1

Kokonais

Hyökkäys 33.2
Puolustus 42.3
Vire 27.2
Tasaisuus 49.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

89.4 vs 55.0

Vastustajan Laatu

65.2 vs 53.2

Huippujoukkueita Vastaan

25% vs 0%
Atlético logo Atlético
V
Osasuna (63%)
H
Celta Vigo (54%)
H
Arsenal (77%)
V
Valencia (72%)
T
Arsenal (72%)
V
Athletic (55%)
H
Elche (66%)
T
Real Sociedad (42%)
Radnički Niš logo Radnički Niš
V
Mladost Lučani (48%)
V
Napredak (34%)
H
FK IMT (63%)
V
Javor (52%)
T
Radnički Krag (57%)
H
Vojvodina (68%)
H
OFK (53%)
H
Red Star (74%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Osasuna V
2 - 1 V
63%
Celta Vigo K
0 - 1 H
54%
Arsenal V
0 - 1 H
77%
Valencia V
2 - 0 V
72%
Arsenal K
1 - 1 T
72%
Athletic K
3 - 2 V
55%
Elche V
2 - 3 H
66%
Real Sociedad K
2 - 2 T
42%
Barcelona K
1 - 2 H
88%
Sevilla V
1 - 2 H
63%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Mladost Lučani K
1 - 0 V
48%
Napredak V
1 - 0 V
34%
FK IMT V
0 - 2 H
63%
Javor K
3 - 2 V
52%
Radnički Krag V
1 - 1 T
57%
Vojvodina V
2 - 3 H
68%
OFK K
1 - 2 H
53%
Red Star V
0 - 2 H
74%
Spartak K
0 - 2 H
28%
Radnik V
2 - 2 T
55%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Atlético on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 64.8) verrattuna Radnički Nišiin (SoS: 40.6). Tämä tarkoittaa, että Atléticoin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Atlético keskimäärin 1.4 ja Radnički Niš 1.1 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Atlético päästää 1.5 ja Radnički Niš 1.6 per ottelu.

Atlético on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 4:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Atléticoilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 12.0 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Atlético

Atlético

VS
Radnički Niš

Radnički Niš

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää