Siirry sisältöön
Vertaa Auxerre vs Brøndby

Auxerre vs Brøndby Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Auxerre vs Brøndby: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Auxerre Auxerre Kotijoukkue
Brøndby Brøndby Vierasjoukkue
Auxerre
51.4
V V H T T T V H T T

Viimeiset 10 Ottelua

Brøndby
42.4
H T H V V H H T H T

Voitetut Kategoriat

9

Auxerre

4

Tasapeli

2

Brøndby

Suoritusradar

Auxerre
Brøndby

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 5T, 2H

20%

2V, 3T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
+4

+4

-1

-1

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
L. Sinayoko (4 maalia)
J. Ambæk (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
55.5

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 60.4

54.3

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.98

Todellinen: 1.5 | Ero: -0.48

1.03

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.03

Korjattu Vahvuus
51.4

Hyökkäys: 52.8, Puolustus: 66.8, Vire: 31.7

42.4

Hyökkäys: 34.8, Puolustus: 66.1, Vire: 20.9

Maalien Ajoitusanalyysi

4

0-15'

3

16-30'

1
2

31-45'

2
1

46-60'

3
4

61-75'

1
1

76-90+'

3
Auxerre
Brøndby
Auxerre

Vahvuusanalyysi

51.4

Kokonais

Hyökkäys 52.8
Puolustus 66.8
Vire 31.7
Tasaisuus 62.8
Brøndby

Vahvuusanalyysi

42.4

Kokonais

Hyökkäys 34.8
Puolustus 66.1
Vire 20.9
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

86.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

60.4 vs 53.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Auxerre logo Auxerre
V
Nice (55%)
V
Angers (47%)
H
Lyon (70%)
T
Monaco (77%)
T
Nantes (51%)
T
Le Havre (58%)
V
Brest (56%)
H
Marseille (66%)
Brøndby logo Brøndby
H
AGF (57%)
T
Nordsjælland (55%)
H
Sønderjyske (48%)
V
Viborg (55%)
V
Sønderjyske (43%)
H
Midtjylland (52%)
H
Nordsjælland (60%)
T
AGF (62%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Nice K
2 - 1 V
55%
Angers K
3 - 1 V
47%
Lyon V
2 - 3 H
70%
Monaco V
2 - 2 T
77%
Nantes K
0 - 0 T
51%
Le Havre V
1 - 1 T
58%
Brest K
3 - 0 V
56%
Marseille V
0 - 1 H
66%
Strasbourg K
0 - 0 T
55%
Lorient V
2 - 2 T
69%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
AGF K
0 - 2 H
57%
Nordsjælland K
1 - 1 T
55%
Sønderjyske V
0 - 3 H
48%
Viborg V
1 - 0 V
55%
Sønderjyske K
6 - 0 V
43%
Midtjylland K
1 - 2 H
52%
Nordsjælland V
1 - 2 H
60%
AGF V
0 - 0 T
62%
Viborg K
0 - 1 H
50%
Midtjylland V
0 - 0 T
57%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 55.5 vs 54.3), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Auxerreilla on hyökkäysetu 1.5 maalilla per ottelu verrattuna Brøndbyin 1.0:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Auxerre päästää 1.1 ja Brøndby 1.1 per ottelu.

Brøndby ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.4 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Auxerreilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 9.0 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Auxerre

Auxerre

VS
Brøndby

Brøndby

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää