Siirry sisältöön
Vertaa Benfica vs LNZ Cherkasy

Benfica vs LNZ Cherkasy Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Benfica vs LNZ Cherkasy: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Benfica Benfica Kotijoukkue
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Vierasjoukkue
Benfica
75.2
T T V V V T V V T V

Viimeiset 10 Ottelua

LNZ Cherkasy
60.7
T T T H T V V V V H

Voitetut Kategoriat

10

Benfica

2

Tasapeli

3

LNZ Cherkasy

Suoritusradar

Benfica
LNZ Cherkasy

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 4T, 0H

40%

4V, 4T, 2H

Maaleja / Ottelu
2.2

22 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Maaliero
+11

+11

+6

+6

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
80%

8 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Schjelderup (5 maalia)
M. Assinor (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 13
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 10
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
65.6

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 61.3

67.6

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 71.2

Huippujoukkueita Vastaan
50%

1V / 2 ottelua

14%

1V / 7 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.52

Todellinen: 2.2 | Ero: -0.32

1.53

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.13

Korjattu Vahvuus
75.2

Hyökkäys: 84.8, Puolustus: 73.2, Vire: 69.4

60.7

Hyökkäys: 54.9, Puolustus: 86.2, Vire: 47.0

Maalien Ajoitusanalyysi

5

0-15'

3

16-30'

1
1

31-45'

2
3

46-60'

3
4

61-75'

3
6

76-90+'

5
Benfica
LNZ Cherkasy
Benfica

Vahvuusanalyysi

75.2

Kokonais

Hyökkäys 84.8
Puolustus 73.2
Vire 69.4
Tasaisuus 71.2
LNZ Cherkasy

Vahvuusanalyysi

60.7

Kokonais

Hyökkäys 54.9
Puolustus 86.2
Vire 47.0
Tasaisuus 56.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

79.0 vs 98.0

Vastustajan Laatu

61.3 vs 71.2

Huippujoukkueita Vastaan

50% vs 14%
Benfica logo Benfica
T
Braga (64%)
T
Famalicão (74%)
V
Moreirense (50%)
V
Sporting (75%)
V
Nacional (52%)
T
Casa Pia (53%)
V
Vitória SC (54%)
V
Arouca (62%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
T
Dynamo Kyiv (78%)
T
Karpaty Lviv (86%)
T
Metalist 1925 (74%)
H
Kolos (83%)
T
Shakhtar D (78%)
V
Kryvbas KR (76%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
V
Oleksandria (44%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Braga K
2 - 2 T
64%
Famalicão V
2 - 2 T
74%
Moreirense K
4 - 1 V
50%
Sporting V
2 - 1 V
75%
Nacional K
2 - 0 V
52%
Casa Pia V
1 - 1 T
53%
Vitória SC K
3 - 0 V
54%
Arouca V
2 - 1 V
62%
Porto K
2 - 2 T
69%
Gil Vicente V
2 - 1 V
60%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dynamo Kyiv K
0 - 0 T
78%
Karpaty Lviv V
0 - 0 T
86%
Metalist 1925 K
1 - 1 T
74%
Kolos V
0 - 1 H
83%
Shakhtar D K
2 - 2 T
78%
Kryvbas KR V
3 - 0 V
76%
Rukh Vynnyky V
2 - 1 V
49%
Oleksandria K
2 - 0 V
44%
Veres Rivne V
3 - 0 V
67%
Polissya K
1 - 3 H
77%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 65.6 vs 67.6), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Benficailla on hyökkäysetu 2.2 maalilla per ottelu verrattuna LNZ Cherkasyin 1.4:een.

LNZ Cherkasyilla on puolustusetu, päästäen 0.8 per ottelu verrattuna Benficain 1.1:een.

LNZ Cherkasy on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 7:sta.

LNZ Cherkasy on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Benficailla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 14.5 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Benfica

Benfica

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää