Siirry sisältöön
Vertaa Beşiktaş vs Genoa

Beşiktaş vs Genoa Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Beşiktaş vs Genoa: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Beşiktaş Beşiktaş Kotijoukkue
Genoa Genoa Vierasjoukkue
Beşiktaş
50.9
H V T H V H V V H V

Viimeiset 10 Ottelua

Genoa
47.7
T T H V V H H V V H

Voitetut Kategoriat

11

Beşiktaş

1

Tasapeli

3

Genoa

Suoritusradar

Beşiktaş
Genoa

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 1T, 4H

40%

4V, 2T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
+4

+4

-3

-3

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
O. Kökçü (4 maalia)
Vítinha (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
49.0

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 57.8

64.4

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 68.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.32

Todellinen: 1.3 | Ero: -0.02

0.85

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.05

Korjattu Vahvuus
50.9

Hyökkäys: 42.9, Puolustus: 69.3, Vire: 49.5

47.7

Hyökkäys: 30.5, Puolustus: 72.5, Vire: 45.8

Maalien Ajoitusanalyysi

5

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

1
4

46-60'

2
1

61-75'

1
1

76-90+'

3
Beşiktaş
Genoa
Beşiktaş

Vahvuusanalyysi

50.9

Kokonais

Hyökkäys 42.9
Puolustus 69.3
Vire 49.5
Tasaisuus 38.8
Genoa

Vahvuusanalyysi

47.7

Kokonais

Hyökkäys 30.5
Puolustus 72.5
Vire 45.8
Tasaisuus 44.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

72.0 vs 90.0

Vastustajan Laatu

57.8 vs 68.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 17%
Beşiktaş logo Beşiktaş
H
Trabzonspor (69%)
V
Gaziantep (54%)
T
Fatih (55%)
H
Samsunspor (67%)
V
Antalyaspor (43%)
H
Fenerbahçe (73%)
V
Kasımpaşa (52%)
V
Gençlerbirliği (50%)
Genoa logo Genoa
T
Fiorentina (71%)
T
Atalanta (69%)
H
Como (71%)
V
Pisa (46%)
V
Sassuolo (64%)
H
Juventus (85%)
H
Udinese (74%)
V
Verona (55%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Trabzonspor K
1 - 2 H
69%
Gaziantep V
2 - 0 V
54%
Fatih K
0 - 0 T
55%
Samsunspor V
1 - 2 H
67%
Antalyaspor K
4 - 2 V
43%
Fenerbahçe V
0 - 1 H
73%
Kasımpaşa K
2 - 1 V
52%
Gençlerbirliği V
2 - 0 V
50%
Galatasaray K
0 - 1 H
64%
Kocaelispor V
1 - 0 V
51%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Fiorentina V
0 - 0 T
71%
Atalanta V
0 - 0 T
69%
Como K
0 - 2 H
71%
Pisa V
2 - 1 V
46%
Sassuolo K
2 - 1 V
64%
Juventus V
0 - 2 H
85%
Udinese K
0 - 2 H
74%
Verona V
2 - 0 V
55%
Roma K
2 - 1 V
70%
Inter Milan V
0 - 2 H
84%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Genoa on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 64.4) verrattuna Beşiktaşiin (SoS: 49.0). Tämä tarkoittaa, että Genoain tilastot painavat enemmän.

Beşiktaşilla on hyökkäysetu 1.3 maalilla per ottelu verrattuna Genoain 0.8:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Beşiktaş päästää 0.9 ja Genoa 1.1 per ottelu.

Genoa on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 6:sta.

Beşiktaş on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.0 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — epätodennäköistä.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Beşiktaş

Beşiktaş

VS
Genoa

Genoa

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää