Siirry sisältöön
Vertaa Brann vs Slaven

Brann vs Slaven Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Brann vs Slaven: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Brann Brann Kotijoukkue
Slaven Slaven Vierasjoukkue
Brann
45.1
V V T H H V H H H H

Viimeiset 10 Ottelua

Slaven
31.9
V H T H T H H T H T

Voitetut Kategoriat

10

Brann

2

Tasapeli

3

Slaven

Suoritusradar

Brann
Slaven

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 1T, 6H

10%

1V, 4T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
+5

+5

-7

-7

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
K. Ingason (4 maalia)
M. Dabro (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
33%

2V / 6 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
42.3

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 55.6

35.1

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 48.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.14

Todellinen: 1.9 | Ero: -0.24

1.04

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.16

Korjattu Vahvuus
45.1

Hyökkäys: 58.5, Puolustus: 49.2, Vire: 27.7

31.9

Hyökkäys: 34.0, Puolustus: 31.2, Vire: 8.5

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
3

16-30'

5

31-45'

5
4

46-60'

3
2

61-75'

2
4

76-90+'

1
Brann
Slaven
Brann

Vahvuusanalyysi

45.1

Kokonais

Hyökkäys 58.5
Puolustus 49.2
Vire 27.7
Tasaisuus 46.0
Slaven

Vahvuusanalyysi

31.9

Kokonais

Hyökkäys 34.0
Puolustus 31.2
Vire 8.5
Tasaisuus 75.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 45.0

Vastustajan Laatu

55.6 vs 48.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Brann logo Brann
V
Fredrikstad (39%)
V
Tromsø (68%)
T
Rosenborg (46%)
H
Viking (70%)
H
Sandefjord (50%)
V
HamKam (55%)
H
Tromsø (63%)
H
Kristiansund (48%)
Slaven logo Slaven
V
Gorica (44%)
H
Istra (46%)
T
Vukovar (32%)
H
Lokomotiva (49%)
T
Hajduk (53%)
H
Varaždin (54%)
H
Rijeka (44%)
T
Osijek (40%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Fredrikstad K
3 - 1 V
39%
Tromsø V
5 - 0 V
68%
Rosenborg V
1 - 1 T
46%
Viking V
2 - 3 H
70%
Sandefjord K
0 - 1 H
50%
HamKam V
5 - 1 V
55%
Tromsø K
1 - 2 H
63%
Kristiansund V
2 - 3 H
48%
Bologna V
0 - 1 H
61%
Bologna K
0 - 1 H
56%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gorica K
1 - 0 V
44%
Istra V
1 - 3 H
46%
Vukovar K
2 - 2 T
32%
Lokomotiva V
1 - 2 H
49%
Hajduk K
2 - 2 T
53%
Varaždin V
1 - 2 H
54%
Rijeka K
0 - 2 H
44%
Osijek K
0 - 0 T
40%
Dinamo Zagreb V
2 - 4 H
76%
Gorica V
2 - 2 T
50%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 42.3 vs 35.1), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Brannilla on hyökkäysetu 1.9 maalilla per ottelu verrattuna Slavenin 1.2:een.

Brannilla on puolustusetu, päästäen 1.4 per ottelu verrattuna Slavenin 1.9:een.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Brannilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 13.2 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Brann

Brann

VS
Slaven

Slaven

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää