Siirry sisältöön
Vertaa Brest vs SK Poltava

Brest vs SK Poltava Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Brest vs SK Poltava: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Brest Brest Kotijoukkue
SK Poltava SK Poltava Vierasjoukkue
Brest
40.9
H H T T H H H V V V

Viimeiset 10 Ottelua

SK Poltava
23.0
H T H T H T H H H H

Voitetut Kategoriat

10

Brest

3

Tasapeli

2

SK Poltava

Suoritusradar

Brest
SK Poltava

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 2T, 5H

0%

0V, 3T, 7H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

0.7

7 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

2.9

29 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

-22

-22

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
L. Ajorque (4 maalia)
V. Sad (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
50%

2V / 4 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
58.0

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 67.3

64.1

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 71.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 6 ottelua

0%

0V / 7 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.49

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.29

0.94

Todellinen: 0.7 | Ero: -0.24

Korjattu Vahvuus
40.9

Hyökkäys: 43.2, Puolustus: 43.2, Vire: 32.4

23.0

Hyökkäys: 26.6, Puolustus: 3.8, Vire: 0.0

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

2
2

16-30'

1
1

31-45'

1
2

46-60'

2
3

61-75'

1
1

76-90+'

Brest
SK Poltava
Brest

Vahvuusanalyysi

40.9

Kokonais

Hyökkäys 43.2
Puolustus 43.2
Vire 32.4
Tasaisuus 49.3
SK Poltava

Vahvuusanalyysi

23.0

Kokonais

Hyökkäys 26.6
Puolustus 3.8
Vire 0.0
Tasaisuus 93.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

86.0 vs 98.0

Vastustajan Laatu

67.3 vs 71.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Brest logo Brest
H
Paris SG (84%)
H
Paris FC (77%)
T
Lens (71%)
T
Nantes (56%)
H
Rennes (75%)
H
Auxerre (71%)
H
Monaco (77%)
V
Le Havre (53%)
SK Poltava logo SK Poltava
H
Shakhtar D (78%)
T
Kryvbas KR (71%)
H
Kolos (83%)
T
Obolon (63%)
H
Polissya (77%)
T
Oleksandria (44%)
H
Metalist 1925 (79%)
H
Karpaty Lviv (81%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Paris SG V
0 - 1 H
84%
Paris FC V
0 - 4 H
77%
Lens K
3 - 3 T
71%
Nantes V
1 - 1 T
56%
Rennes K
3 - 4 H
75%
Auxerre V
0 - 3 H
71%
Monaco V
0 - 2 H
77%
Le Havre K
2 - 0 V
53%
Metz V
1 - 0 V
48%
Marseille K
2 - 0 V
61%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Shakhtar D K
0 - 4 H
78%
Kryvbas KR K
3 - 3 T
71%
Kolos V
0 - 2 H
83%
Obolon V
1 - 1 T
63%
Polissya K
0 - 4 H
77%
Oleksandria K
3 - 3 T
44%
Metalist 1925 V
0 - 2 H
79%
Karpaty Lviv K
0 - 4 H
81%
Zorya V
0 - 4 H
80%
Kudrivka K
0 - 2 H
55%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 58.0 vs 64.1), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Brestilla on hyökkäysetu 1.2 maalilla per ottelu verrattuna SK Poltavain 0.7:een.

Puolustuksellisesti Brest on ylivoimainen, päästäen vain 1.8 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun SK Poltava päästää 2.9 per ottelu.

Brest on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 6:sta.

SK Poltava on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 7:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.3 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — epätodennäköistä.

Brest nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (40.9 vs 23.0) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Brest

Brest

VS
SK Poltava

SK Poltava

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää