Siirry sisältöön
Vertaa Cagliari vs Hajduk

Cagliari vs Hajduk Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Cagliari vs Hajduk: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Cagliari Cagliari Kotijoukkue
Hajduk Hajduk Vierasjoukkue
Cagliari
36.9
H T V H V H H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Hajduk
48.5
H V T H T V V V V H

Voitetut Kategoriat

1

Cagliari

3

Tasapeli

11

Hajduk

Suoritusradar

Cagliari
Hajduk

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 2T, 6H

50%

5V, 2T, 3H

Maaleja / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-8

-8

+7

+7

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
S. Esposito (3 maalia)
M. Livaja (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
59.0

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 65.8

35.3

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 49.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 4 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.94

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.14

1.55

Todellinen: 1.8 | Ero: +0.25

Korjattu Vahvuus
36.9

Hyökkäys: 29.1, Puolustus: 50.9, Vire: 21.8

48.5

Hyökkäys: 51.2, Puolustus: 54.0, Vire: 42.6

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2
1

16-30'

4

31-45'

3
2

46-60'

4
3

61-75'

2

76-90+'

3
Cagliari
Hajduk
Cagliari

Vahvuusanalyysi

36.9

Kokonais

Hyökkäys 29.1
Puolustus 50.9
Vire 21.8
Tasaisuus 59.2
Hajduk

Vahvuusanalyysi

48.5

Kokonais

Hyökkäys 51.2
Puolustus 54.0
Vire 42.6
Tasaisuus 45.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

90.0 vs 45.0

Vastustajan Laatu

65.8 vs 49.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Cagliari logo Cagliari
H
Udinese (74%)
T
Bologna (63%)
V
Atalanta (64%)
H
Inter Milan (84%)
V
Cremonese (51%)
H
Sassuolo (69%)
H
Napoli (74%)
H
Pisa (46%)
Hajduk logo Hajduk
H
Dinamo Zagreb (76%)
V
Varaždin (48%)
T
Rijeka (48%)
H
Osijek (40%)
T
Slaven (40%)
V
Gorica (44%)
V
Istra (46%)
V
Vukovar (37%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Udinese K
0 - 2 H
74%
Bologna V
0 - 0 T
63%
Atalanta K
3 - 2 V
64%
Inter Milan V
0 - 3 H
84%
Cremonese K
1 - 0 V
51%
Sassuolo V
1 - 2 H
69%
Napoli K
0 - 1 H
74%
Pisa V
1 - 3 H
46%
Como K
1 - 2 H
71%
Parma V
1 - 1 T
62%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dinamo Zagreb V
0 - 2 H
76%
Varaždin K
3 - 1 V
48%
Rijeka V
0 - 0 T
48%
Osijek K
0 - 1 H
40%
Slaven V
2 - 2 T
40%
Gorica K
1 - 0 V
44%
Istra V
3 - 1 V
46%
Vukovar V
6 - 0 V
37%
Lokomotiva K
2 - 1 V
44%
Dinamo Zagreb K
1 - 3 H
71%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Cagliari on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 59.0) verrattuna Hajdukiin (SoS: 35.3). Tämä tarkoittaa, että Cagliariin tilastot painavat enemmän.

Hajdukin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 1.8 maalia per ottelu ja M. Livaja kärjessä 5 maalilla. Cagliari tekee vain 0.8 per ottelu.

Hajdukilla on puolustusetu, päästäen 1.1 per ottelu verrattuna Cagliariin 1.6:een.

Cagliari on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 4:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.7 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Hajdukilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 11.6 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Cagliari

Cagliari

VS
Hajduk

Hajduk

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää