Siirry sisältöön
Vertaa Cagliari vs Polissya

Cagliari vs Polissya Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Cagliari vs Polissya: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Cagliari Cagliari Kotijoukkue
Polissya Polissya Vierasjoukkue
Cagliari
36.9
H T V H V H H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Polissya
72.0
H V V V H V T V V H

Voitetut Kategoriat

0

Cagliari

3

Tasapeli

12

Polissya

Suoritusradar

Cagliari
Polissya

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 2T, 6H

60%

6V, 1T, 3H

Maaleja / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
-8

-8

+9

+9

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
S. Esposito (3 maalia)
O. Hutsuliak (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
59.0

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 65.8

72.4

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 66.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 4 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.94

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.14

2.24

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.44

Korjattu Vahvuus
36.9

Hyökkäys: 29.1, Puolustus: 50.9, Vire: 21.8

72.0

Hyökkäys: 73.4, Puolustus: 85.7, Vire: 73.4

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2
1

16-30'

4

31-45'

4
2

46-60'

1
3

61-75'

5

76-90+'

2
Cagliari
Polissya
Cagliari

Vahvuusanalyysi

36.9

Kokonais

Hyökkäys 29.1
Puolustus 50.9
Vire 21.8
Tasaisuus 59.2
Polissya

Vahvuusanalyysi

72.0

Kokonais

Hyökkäys 73.4
Puolustus 85.7
Vire 73.4
Tasaisuus 43.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

90.0 vs 98.0

Vastustajan Laatu

65.8 vs 66.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 40%
Cagliari logo Cagliari
H
Udinese (74%)
T
Bologna (63%)
V
Atalanta (64%)
H
Inter Milan (84%)
V
Cremonese (51%)
H
Sassuolo (69%)
H
Napoli (74%)
H
Pisa (46%)
Polissya logo Polissya
H
Epitsentr (79%)
V
Oleksandria (44%)
V
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
H
Shakhtar D (83%)
V
SK Poltava (50%)
T
Veres Rivne (62%)
V
Kudrivka (60%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Udinese K
0 - 2 H
74%
Bologna V
0 - 0 T
63%
Atalanta K
3 - 2 V
64%
Inter Milan V
0 - 3 H
84%
Cremonese K
1 - 0 V
51%
Sassuolo V
1 - 2 H
69%
Napoli K
0 - 1 H
74%
Pisa V
1 - 3 H
46%
Como K
1 - 2 H
71%
Parma V
1 - 1 T
62%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Epitsentr V
2 - 3 H
79%
Oleksandria K
2 - 1 V
44%
Metalist 1925 V
1 - 0 V
79%
Obolon K
3 - 1 V
58%
Shakhtar D V
0 - 1 H
83%
SK Poltava V
4 - 0 V
50%
Veres Rivne K
1 - 1 T
62%
Kudrivka V
2 - 0 V
60%
Kryvbas KR K
2 - 0 V
71%
Dynamo Kyiv K
1 - 2 H
78%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Polissya on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 72.4) verrattuna Cagliariiin (SoS: 59.0). Tämä tarkoittaa, että Polissyain tilastot painavat enemmän.

Polissyain hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 1.8 maalia per ottelu ja O. Hutsuliak kärjessä 5 maalilla. Cagliari tekee vain 0.8 per ottelu.

Polissyailla on puolustusetu, päästäen 0.9 per ottelu verrattuna Cagliariin 1.6:een.

Cagliari on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 4:sta.

Polissya on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 2 ottelua 5:sta.

Polissya on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Kattavan analyysimme perusteella Polissya on selkeä suosikki. Ylivoima hyökkäyksessä (73.4), puolustuksessa (85.7) ja vireessä (73.4) ei jätä epäilyksen sijaa. Cagliari tarvitsee poikkeuksellisen suorituksen.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Cagliari

Cagliari

VS
Polissya

Polissya

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää