Siirry sisältöön
Vertaa Cercle Brugge vs Sassuolo

Cercle Brugge vs Sassuolo Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Cercle Brugge vs Sassuolo: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Cercle Brugge Cercle Brugge Kotijoukkue
Sassuolo Sassuolo Vierasjoukkue
Cercle Brugge
44.6
H H V V V T V H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Sassuolo
52.4
H V T V H V T H H V

Voitetut Kategoriat

6

Cercle Brugge

4

Tasapeli

5

Sassuolo

Suoritusradar

Cercle Brugge
Sassuolo

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 2T, 4H

40%

4V, 2T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

+1

+1

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
90%

9 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
O. Diakité (4 maalia)
K. Thorstvedt (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
42.4

Sarjan Vaikeus: 62.4, Vastustajan Laatu: 49.7

64.8

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 67.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.0

Todellinen: 1.9 | Ero: -0.1

1.58

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.38

Korjattu Vahvuus
44.6

Hyökkäys: 58.5, Puolustus: 37.0, Vire: 37.0

52.4

Hyökkäys: 45.9, Puolustus: 72.7, Vire: 45.9

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

1
4

16-30'

1
2

31-45'

3
4

46-60'

5
4

61-75'

1
2

76-90+'

1
Cercle Brugge
Sassuolo
Cercle Brugge

Vahvuusanalyysi

44.6

Kokonais

Hyökkäys 58.5
Puolustus 37.0
Vire 37.0
Tasaisuus 44.8
Sassuolo

Vahvuusanalyysi

52.4

Kokonais

Hyökkäys 45.9
Puolustus 72.7
Vire 45.9
Tasaisuus 44.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

62.4 vs 90.0

Vastustajan Laatu

49.7 vs 67.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 20%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
H
La Louvière (42%)
H
ZW (54%)
V
Dender (35%)
V
Dender (40%)
V
La Louvière (49%)
T
ZW (70%)
V
Anderlecht (52%)
H
La Louvière (49%)
Sassuolo logo Sassuolo
H
Torino (74%)
V
AC Milan (60%)
T
Fiorentina (71%)
V
Como (71%)
H
Genoa (67%)
V
Cagliari (53%)
T
Juventus (85%)
H
Bologna (58%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
La Louvière V
1 - 4 H
42%
ZW K
2 - 3 H
54%
Dender K
2 - 1 V
35%
Dender V
4 - 1 V
40%
La Louvière K
3 - 0 V
49%
ZW V
2 - 2 T
70%
Anderlecht V
3 - 2 V
52%
La Louvière K
1 - 3 H
49%
Sint-Truiden V
1 - 2 H
60%
Dender K
0 - 0 T
46%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Torino V
1 - 2 H
74%
AC Milan K
2 - 0 V
60%
Fiorentina V
0 - 0 T
71%
Como K
2 - 1 V
71%
Genoa V
1 - 2 H
67%
Cagliari K
2 - 1 V
53%
Juventus V
1 - 1 T
85%
Bologna K
0 - 1 H
58%
Lazio V
1 - 2 H
76%
Atalanta K
2 - 1 V
64%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Sassuolo on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 64.8) verrattuna Cercle Bruggeiin (SoS: 42.4). Tämä tarkoittaa, että Sassuoloin tilastot painavat enemmän.

Cercle Bruggeilla on hyökkäysetu 1.9 maalilla per ottelu verrattuna Sassuoloin 1.2:een.

Sassuoloilla on puolustusetu, päästäen 1.1 per ottelu verrattuna Cercle Bruggein 1.8:een.

Sassuolo on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 5:sta.

Kotietu suosii Sassuoloia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Sassuoloilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 7.8 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Sassuolo

Sassuolo

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää