Siirry sisältöön
Vertaa Dender vs St. Pauli

Dender vs St. Pauli Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Dender vs St. Pauli: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Dender Dender Kotijoukkue
St. Pauli St. Pauli Vierasjoukkue
Dender
33.6
H V H H H V H H T T

Viimeiset 10 Ottelua

St. Pauli
34.7
H H H T H T H H T V

Voitetut Kategoriat

7

Dender

4

Tasapeli

4

St. Pauli

Suoritusradar

Dender
St. Pauli

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 2T, 6H

10%

1V, 3T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

0.6

6 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Maaliero
-8

-8

-11

-11

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
D. Hrnčár (2 maalia)
Mathias Pereira Lage (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 3
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
44.9

Sarjan Vaikeus: 62.4, Vastustajan Laatu: 57.1

68.4

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 67.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

33%

1V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.01

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.01

0.82

Todellinen: 0.6 | Ero: -0.22

Korjattu Vahvuus
33.6

Hyökkäys: 31.6, Puolustus: 38.0, Vire: 19.0

34.7

Hyökkäys: 23.7, Puolustus: 51.3, Vire: 11.8

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

2

16-30'

2
3

31-45'

2

46-60'

1
1

61-75'

1
1

76-90+'

2
Dender
St. Pauli
Dender

Vahvuusanalyysi

33.6

Kokonais

Hyökkäys 31.6
Puolustus 38.0
Vire 19.0
Tasaisuus 59.2
St. Pauli

Vahvuusanalyysi

34.7

Kokonais

Hyökkäys 23.7
Puolustus 51.3
Vire 11.8
Tasaisuus 74.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

62.4 vs 91.0

Vastustajan Laatu

57.1 vs 67.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 33%
Dender logo Dender
H
ZW (59%)
V
La Louvière (38%)
H
Cercle Brugge (51%)
H
Cercle Brugge (46%)
H
ZW (65%)
V
La Louvière (54%)
H
Gent (58%)
H
R. Union SG (80%)
St. Pauli logo St. Pauli
H
Leipzig (84%)
H
Mainz 05 (65%)
H
Heidenheim (67%)
T
Köln (57%)
H
Bayern Munich (81%)
T
Union Berlin (57%)
H
Freiburg (67%)
H
M'gladbach (68%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
ZW V
1 - 2 H
59%
La Louvière K
2 - 1 V
38%
Cercle Brugge V
1 - 2 H
51%
Cercle Brugge K
1 - 4 H
46%
ZW K
1 - 2 H
65%
La Louvière V
1 - 0 V
54%
Gent K
1 - 3 H
58%
R. Union SG V
0 - 2 H
80%
Charleroi K
2 - 2 T
57%
Cercle Brugge V
0 - 0 T
63%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Leipzig V
1 - 2 H
84%
Mainz 05 K
1 - 2 H
65%
Heidenheim V
0 - 2 H
67%
Köln K
1 - 1 T
57%
Bayern Munich K
0 - 5 H
81%
Union Berlin V
1 - 1 T
57%
Freiburg K
1 - 2 H
67%
M'gladbach V
0 - 2 H
68%
Frankfurt K
0 - 0 T
62%
Hoffenheim V
1 - 0 V
70%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

St. Pauli on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 68.4) verrattuna Denderiin (SoS: 44.9). Tämä tarkoittaa, että St. Pauliin tilastot painavat enemmän.

Denderilla on hyökkäysetu 1.0 maalilla per ottelu verrattuna St. Pauliin 0.6:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Dender päästää 1.8 ja St. Pauli 1.7 per ottelu.

St. Pauli on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Dender

Dender

VS
St. Pauli

St. Pauli

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää