Siirry sisältöön
Vertaa Dender vs Winterthur

Dender vs Winterthur Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Dender vs Winterthur: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Dender Dender Kotijoukkue
Winterthur Winterthur Vierasjoukkue
Dender
33.6
H V H H H V H H T T

Viimeiset 10 Ottelua

Winterthur
33.7
H V T H H H H V T T

Voitetut Kategoriat

4

Dender

5

Tasapeli

6

Winterthur

Suoritusradar

Dender
Winterthur

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 2T, 6H

20%

2V, 3T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

2.0

20 / 10 ottelua

Maaliero
-8

-8

-6

-6

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
D. Hrnčár (2 maalia)
N. Burkart (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 3
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 4
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
44.9

Sarjan Vaikeus: 62.4, Vastustajan Laatu: 57.1

36.6

Sarjan Vaikeus: 49.0, Vastustajan Laatu: 48.5

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.01

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.01

1.46

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.06

Korjattu Vahvuus
33.6

Hyökkäys: 31.6, Puolustus: 38.0, Vire: 19.0

33.7

Hyökkäys: 40.4, Puolustus: 28.9, Vire: 17.3

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

4
2

16-30'

1
3

31-45'

4
2

46-60'

3
1

61-75'

1
1

76-90+'

1
Dender
Winterthur
Dender

Vahvuusanalyysi

33.6

Kokonais

Hyökkäys 31.6
Puolustus 38.0
Vire 19.0
Tasaisuus 59.2
Winterthur

Vahvuusanalyysi

33.7

Kokonais

Hyökkäys 40.4
Puolustus 28.9
Vire 17.3
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

62.4 vs 49.0

Vastustajan Laatu

57.1 vs 48.5

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Dender logo Dender
H
ZW (59%)
V
La Louvière (38%)
H
Cercle Brugge (51%)
H
Cercle Brugge (46%)
H
ZW (65%)
V
La Louvière (54%)
H
Gent (58%)
H
R. Union SG (80%)
Winterthur logo Winterthur
H
GC Zürich (36%)
V
Lausanne (42%)
T
Zürich (37%)
H
Servette (70%)
H
GC Zürich (27%)
H
Lausanne (43%)
H
Basel (46%)
V
Luzern (57%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
ZW V
1 - 2 H
59%
La Louvière K
2 - 1 V
38%
Cercle Brugge V
1 - 2 H
51%
Cercle Brugge K
1 - 4 H
46%
ZW K
1 - 2 H
65%
La Louvière V
1 - 0 V
54%
Gent K
1 - 3 H
58%
R. Union SG V
0 - 2 H
80%
Charleroi K
2 - 2 T
57%
Cercle Brugge V
0 - 0 T
63%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
GC Zürich V
2 - 3 H
36%
Lausanne K
2 - 1 V
42%
Zürich K
2 - 2 T
37%
Servette V
3 - 5 H
70%
GC Zürich K
0 - 2 H
27%
Lausanne V
1 - 2 H
43%
Basel K
0 - 2 H
46%
Luzern V
2 - 1 V
57%
Sion V
1 - 1 T
66%
Servette K
1 - 1 T
61%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 44.9 vs 36.6), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Winterthurilla on hyökkäysetu 1.4 maalilla per ottelu verrattuna Denderin 1.0:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Dender päästää 1.8 ja Winterthur 2.0 per ottelu.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.1 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Dender

Dender

VS
Winterthur

Winterthur

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää