Siirry sisältöön
Vertaa Dukla vs Nantes

Dukla vs Nantes Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Dukla vs Nantes: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Dukla Dukla Kotijoukkue
Nantes Nantes Vierasjoukkue
Dukla
42.2
V H H V H T H V T H

Viimeiset 10 Ottelua

Nantes
38.1
H V H H T T T H H H

Voitetut Kategoriat

7

Dukla

5

Tasapeli

3

Nantes

Suoritusradar

Dukla
Nantes

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 2T, 5H

10%

1V, 3T, 6H

Maaleja / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

0.7

7 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Maaliero
-3

-3

-5

-5

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
K. Milla (2 maalia)
M. Abline (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 3
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 4
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
55.6

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 54.0

57.4

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 65.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.03

Todellinen: 0.9 | Ero: -0.13

0.95

Todellinen: 0.7 | Ero: -0.25

Korjattu Vahvuus
42.2

Hyökkäys: 31.7, Puolustus: 63.4, Vire: 31.7

38.1

Hyökkäys: 25.1, Puolustus: 64.4, Vire: 10.7

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2
2

16-30'

2

31-45'

1
1

46-60'

4
1

61-75'

1

76-90+'

Dukla
Nantes
Dukla

Vahvuusanalyysi

42.2

Kokonais

Hyökkäys 31.7
Puolustus 63.4
Vire 31.7
Tasaisuus 49.3
Nantes

Vahvuusanalyysi

38.1

Kokonais

Hyökkäys 25.1
Puolustus 64.4
Vire 10.7
Tasaisuus 74.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

58.0 vs 86.0

Vastustajan Laatu

54.0 vs 65.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Dukla logo Dukla
V
Ml. Boleslav (66%)
H
Slovácko (45%)
H
Zlín (46%)
V
Slovácko (50%)
H
Karviná (43%)
T
Ml. Boleslav (66%)
H
Pardubice (57%)
V
Jablonec (44%)
Nantes logo Nantes
H
Lens (76%)
V
Marseille (61%)
H
Rennes (80%)
H
Paris SG (84%)
T
Brest (56%)
T
Auxerre (71%)
T
Metz (48%)
H
Strasbourg (55%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Ml. Boleslav V
2 - 1 V
66%
Slovácko K
0 - 1 H
45%
Zlín V
1 - 2 H
46%
Slovácko V
2 - 1 V
50%
Karviná K
1 - 2 H
43%
Ml. Boleslav V
1 - 1 T
66%
Pardubice K
0 - 2 H
57%
Jablonec K
2 - 0 V
44%
Teplice V
0 - 0 T
54%
Slavia Prague K
0 - 2 H
69%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lens V
0 - 1 H
76%
Marseille K
3 - 0 V
61%
Rennes V
1 - 2 H
80%
Paris SG V
0 - 3 H
84%
Brest K
1 - 1 T
56%
Auxerre V
0 - 0 T
71%
Metz V
0 - 0 T
48%
Strasbourg K
2 - 3 H
55%
Angers K
0 - 1 H
47%
Lille V
0 - 1 H
78%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 55.6 vs 57.4), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Dukla keskimäärin 0.9 ja Nantes 0.7 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Dukla päästää 1.2 ja Nantes 1.2 per ottelu.

Dukla ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Nantes on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 5:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.0 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Dukla

Dukla

VS
Nantes

Nantes

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää