Siirry sisältöön
Vertaa Elche vs Winterthur

Elche vs Winterthur Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Elche vs Winterthur: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Elche Elche Kotijoukkue
Winterthur Winterthur Vierasjoukkue
Elche
45.7
H T H V V V H V H H

Viimeiset 10 Ottelua

Winterthur
37.0
H V T H H H H V T T

Voitetut Kategoriat

9

Elche

4

Tasapeli

2

Winterthur

Suoritusradar

Elche
Winterthur

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

20%

2V, 3T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

2.0

20 / 10 ottelua

Maaliero
-4

-4

-6

-6

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
André Silva (4 maalia)
N. Burkart (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 4
Kotivoitto
75%

3V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
61.0

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 68.1

48.0

Sarjan Vaikeus: 49.0, Vastustajan Laatu: 47.3

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 4 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.62

Todellinen: 1.3 | Ero: -0.32

1.45

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.05

Korjattu Vahvuus
45.7

Hyökkäys: 48.1, Puolustus: 48.1, Vire: 44.4

37.0

Hyökkäys: 45.7, Puolustus: 32.7, Vire: 19.6

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

4
2

16-30'

1
2

31-45'

4

46-60'

3
5

61-75'

1
3

76-90+'

1
Elche
Winterthur
Elche

Vahvuusanalyysi

45.7

Kokonais

Hyökkäys 48.1
Puolustus 48.1
Vire 44.4
Tasaisuus 39.7
Winterthur

Vahvuusanalyysi

37.0

Kokonais

Hyökkäys 45.7
Puolustus 32.7
Vire 19.6
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

93.0 vs 49.0

Vastustajan Laatu

68.1 vs 47.3

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Elche logo Elche
H
Betis (73%)
T
Alavés (60%)
H
Celta Vigo (59%)
V
Oviedo (66%)
V
Atlético (61%)
V
Valencia (67%)
H
Rayo (79%)
V
Mallorca (68%)
Winterthur logo Winterthur
H
GC Zürich (36%)
V
Lausanne (42%)
T
Zürich (36%)
H
Servette (67%)
H
GC Zürich (27%)
H
Lausanne (43%)
H
Basel (46%)
V
Luzern (52%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Betis V
1 - 2 H
73%
Alavés K
1 - 1 T
60%
Celta Vigo V
1 - 3 H
59%
Oviedo V
2 - 1 V
66%
Atlético K
3 - 2 V
61%
Valencia K
1 - 0 V
67%
Rayo V
0 - 1 H
79%
Mallorca K
2 - 1 V
68%
Real Madrid V
1 - 4 H
70%
Villarreal V
1 - 2 H
78%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
GC Zürich V
2 - 3 H
36%
Lausanne K
2 - 1 V
42%
Zürich K
2 - 2 T
36%
Servette V
3 - 5 H
67%
GC Zürich K
0 - 2 H
27%
Lausanne V
1 - 2 H
43%
Basel K
0 - 2 H
46%
Luzern V
2 - 1 V
52%
Sion V
1 - 1 T
66%
Servette K
1 - 1 T
58%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Elche on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 61.0) verrattuna Winterthuriin (SoS: 48.0). Tämä tarkoittaa, että Elchein tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Elche keskimäärin 1.3 ja Winterthur 1.4 maalia per ottelu.

Elcheilla on puolustusetu, päästäen 1.7 per ottelu verrattuna Winterthurin 2.0:een.

Elche on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 4:sta.

Winterthur ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kotietu suosii Elcheia, 75%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Elcheilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 8.7 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Elche

Elche

VS
Winterthur

Winterthur

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää