Siirry sisältöön
Vertaa Estoril vs Real Sociedad

Estoril vs Real Sociedad Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Estoril vs Real Sociedad: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Estoril Estoril Kotijoukkue
Real Sociedad Real Sociedad Vierasjoukkue
Estoril
34.5
T T H H H H H V T H

Viimeiset 10 Ottelua

Real Sociedad
48.2
T H T H T T V H V H

Voitetut Kategoriat

3

Estoril

1

Tasapeli

11

Real Sociedad

Suoritusradar

Estoril
Real Sociedad

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 3T, 6H

20%

2V, 4T, 4H

Maaleja / Ottelu
0.7

7 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
-8

-8

-1

-1

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
Y. Begraoui (3 maalia)
Mikel Oyarzabal (6 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 3
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
0%

0V / 4 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.6

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 62.9

66.5

Sarjan Vaikeus: 88.2, Vastustajan Laatu: 65.7

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

33%

1V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.77

Todellinen: 0.7 | Ero: -0.07

1.93

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.13

Korjattu Vahvuus
34.5

Hyökkäys: 24.2, Puolustus: 51.8, Vire: 10.4

48.2

Hyökkäys: 69.9, Puolustus: 42.7, Vire: 23.3

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

3
1

16-30'

5
1

31-45'

1

46-60'

4

61-75'

2
2

76-90+'

4
Estoril
Real Sociedad
Estoril

Vahvuusanalyysi

34.5

Kokonais

Hyökkäys 24.2
Puolustus 51.8
Vire 10.4
Tasaisuus 74.8
Real Sociedad

Vahvuusanalyysi

48.2

Kokonais

Hyökkäys 69.9
Puolustus 42.7
Vire 23.3
Tasaisuus 64.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

79.0 vs 88.2

Vastustajan Laatu

62.9 vs 65.7

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 33%
Estoril logo Estoril
T
Alverca (64%)
T
Braga (69%)
H
Famalicão (69%)
H
Moreirense (55%)
H
Porto (69%)
H
Arouca (62%)
H
Rio Ave (61%)
V
Nacional (57%)
Real Sociedad logo Real Sociedad
T
Betis (68%)
H
Sevilla (63%)
T
Rayo (79%)
H
Getafe (67%)
T
Atlético (47%)
T
Alavés (60%)
V
Levante (71%)
H
Villarreal (78%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Alverca V
1 - 1 T
64%
Braga V
1 - 1 T
69%
Famalicão K
0 - 1 H
69%
Moreirense V
0 - 1 H
55%
Porto K
1 - 3 H
69%
Arouca V
2 - 3 H
62%
Rio Ave K
1 - 2 H
61%
Nacional V
1 - 0 V
57%
Casa Pia K
0 - 0 T
48%
Sporting V
0 - 3 H
75%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Betis K
2 - 2 T
68%
Sevilla V
0 - 1 H
63%
Rayo V
3 - 3 T
79%
Getafe K
0 - 1 H
67%
Atlético V
2 - 2 T
47%
Alavés K
3 - 3 T
60%
Levante K
2 - 0 V
71%
Villarreal V
1 - 3 H
78%
Osasuna K
3 - 1 V
58%
Atlético V
2 - 3 H
66%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Real Sociedad on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 66.5) verrattuna Estoriliin (SoS: 53.6). Tämä tarkoittaa, että Real Sociedadin tilastot painavat enemmän.

Real Sociedadin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 1.8 maalia per ottelu ja Mikel Oyarzabal kärjessä 6 maalilla. Estoril tekee vain 0.7 per ottelu.

Estorililla on puolustusetu, päästäen 1.5 per ottelu verrattuna Real Sociedadin 1.9:een.

Real Sociedad on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Real Sociedadilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 13.7 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Estoril

Estoril

VS
Real Sociedad

Real Sociedad

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää