Siirry sisältöön
Vertaa Estoril vs Vojvodina

Estoril vs Vojvodina Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Estoril vs Vojvodina: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Estoril Estoril Kotijoukkue
Vojvodina Vojvodina Vierasjoukkue
Estoril
34.5
T T H H H H H V T H

Viimeiset 10 Ottelua

Vojvodina
57.5
V V T T H V T V V V

Voitetut Kategoriat

2

Estoril

3

Tasapeli

10

Vojvodina

Suoritusradar

Estoril
Vojvodina

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 3T, 6H

60%

6V, 3T, 1H

Maaleja / Ottelu
0.7

7 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Maaliero
-8

-8

+9

+9

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
Y. Begraoui (3 maalia)
M. Veličković (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 3
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 11
Kotivoitto
0%

0V / 4 ottelua

67%

4V / 6 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.6

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 62.9

40.5

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 52.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.77

Todellinen: 0.7 | Ero: -0.07

1.62

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.08

Korjattu Vahvuus
34.5

Hyökkäys: 24.2, Puolustus: 51.8, Vire: 10.4

57.5

Hyökkäys: 51.3, Puolustus: 66.4, Vire: 54.3

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1

16-30'

4
1

31-45'

2
1

46-60'

1

61-75'

5
2

76-90+'

5
Estoril
Vojvodina
Estoril

Vahvuusanalyysi

34.5

Kokonais

Hyökkäys 24.2
Puolustus 51.8
Vire 10.4
Tasaisuus 74.8
Vojvodina

Vahvuusanalyysi

57.5

Kokonais

Hyökkäys 51.3
Puolustus 66.4
Vire 54.3
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

79.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

62.9 vs 52.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
T
Alverca (64%)
T
Braga (69%)
H
Famalicão (69%)
H
Moreirense (55%)
H
Porto (69%)
H
Arouca (62%)
H
Rio Ave (61%)
V
Nacional (57%)
Vojvodina logo Vojvodina
V
Čukarički (46%)
V
Radnik (55%)
T
Železničar P (57%)
T
Partizan (52%)
H
Red Star (74%)
V
Radnički Niš (44%)
T
FK IMT (63%)
V
Napredak (29%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Alverca V
1 - 1 T
64%
Braga V
1 - 1 T
69%
Famalicão K
0 - 1 H
69%
Moreirense V
0 - 1 H
55%
Porto K
1 - 3 H
69%
Arouca V
2 - 3 H
62%
Rio Ave K
1 - 2 H
61%
Nacional V
1 - 0 V
57%
Casa Pia K
0 - 0 T
48%
Sporting V
0 - 3 H
75%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Čukarički K
1 - 0 V
46%
Radnik V
4 - 1 V
55%
Železničar P K
0 - 0 T
57%
Partizan K
0 - 0 T
52%
Red Star V
1 - 4 H
74%
Radnički Niš K
3 - 2 V
44%
FK IMT V
0 - 0 T
63%
Napredak K
4 - 1 V
29%
Radnički Krag V
1 - 0 V
57%
Partizan K
3 - 0 V
52%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Estoril on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 53.6) verrattuna Vojvodinaiin (SoS: 40.5). Tämä tarkoittaa, että Estorilin tilastot painavat enemmän.

Vojvodinain hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 1.7 maalia per ottelu ja M. Veličković kärjessä 3 maalilla. Estoril tekee vain 0.7 per ottelu.

Vojvodinailla on puolustusetu, päästäen 0.8 per ottelu verrattuna Estorilin 1.5:een.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.4 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Vojvodina nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (57.5 vs 34.5) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Estoril

Estoril

VS
Vojvodina

Vojvodina

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää