Siirry sisältöön
Vertaa Feyenoord vs Osasuna

Feyenoord vs Osasuna Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Feyenoord vs Osasuna: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Feyenoord Feyenoord Kotijoukkue
Osasuna Osasuna Vierasjoukkue
Feyenoord
53.2
T V V T T T V T H V

Viimeiset 10 Ottelua

Osasuna
42.2
H H H V H T T V H T

Voitetut Kategoriat

9

Feyenoord

4

Tasapeli

2

Osasuna

Suoritusradar

Feyenoord
Osasuna

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 5T, 1H

20%

2V, 3T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Maaliero
+3

+3

-4

-4

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Ueda (7 maalia)
A. Budimir (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.9

Sarjan Vaikeus: 80.0, Vastustajan Laatu: 62.7

60.5

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 66.7

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.74

Todellinen: 1.5 | Ero: -0.24

1.62

Todellinen: 1.3 | Ero: -0.32

Korjattu Vahvuus
53.2

Hyökkäys: 52.0, Puolustus: 62.3, Vire: 41.6

42.2

Hyökkäys: 47.9, Puolustus: 47.9, Vire: 22.1

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

3
4

16-30'

2

31-45'

1
4

46-60'

1

61-75'

3

76-90+'

9
Feyenoord
Osasuna
Feyenoord

Vahvuusanalyysi

53.2

Kokonais

Hyökkäys 52.0
Puolustus 62.3
Vire 41.6
Tasaisuus 63.7
Osasuna

Vahvuusanalyysi

42.2

Kokonais

Hyökkäys 47.9
Puolustus 47.9
Vire 22.1
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

80.0 vs 93.0

Vastustajan Laatu

62.7 vs 66.7

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Feyenoord logo Feyenoord
T
AZ (67%)
V
Fortuna (61%)
V
Groningen (61%)
T
NEC (69%)
T
Volendam (54%)
T
Ajax (62%)
V
Excelsior (54%)
T
NAC (54%)
Osasuna logo Osasuna
H
Atlético (61%)
H
Levante (76%)
H
Barcelona (86%)
V
Sevilla (58%)
H
Athletic (60%)
T
Betis (68%)
T
Alavés (65%)
V
Girona (59%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
AZ K
1 - 1 T
67%
Fortuna V
2 - 1 V
61%
Groningen K
3 - 1 V
61%
NEC V
1 - 1 T
69%
Volendam V
0 - 0 T
54%
Ajax K
1 - 1 T
62%
Excelsior K
2 - 1 V
54%
NAC V
3 - 3 T
54%
Twente V
0 - 2 H
81%
Telstar K
2 - 1 V
64%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Atlético K
1 - 2 H
61%
Levante V
2 - 3 H
76%
Barcelona K
1 - 2 H
86%
Sevilla K
2 - 1 V
58%
Athletic V
0 - 1 H
60%
Betis K
1 - 1 T
68%
Alavés V
2 - 2 T
65%
Girona K
1 - 0 V
59%
Real Sociedad V
1 - 3 H
66%
Mallorca K
2 - 2 T
68%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 53.9 vs 60.5), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Feyenoord keskimäärin 1.5 ja Osasuna 1.3 maalia per ottelu.

Feyenoordilla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Osasunain 1.7:een.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.9 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Feyenoordilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 11.0 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Feyenoord

Feyenoord

VS
Osasuna

Osasuna

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää