Siirry sisältöön
Vertaa Fredericia vs Antalyaspor

Fredericia vs Antalyaspor Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Fredericia vs Antalyaspor: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Fredericia Fredericia Kotijoukkue
Antalyaspor Antalyaspor Vierasjoukkue
Fredericia
38.8
H T H T T T H V H V

Viimeiset 10 Ottelua

Antalyaspor
33.5
H T H H H V T H H T

Voitetut Kategoriat

10

Fredericia

4

Tasapeli

1

Antalyaspor

Suoritusradar

Fredericia
Antalyaspor

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 4T, 4H

10%

1V, 3T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

-9

-9

Nollapeli
0%

0 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
F. Etim (4 maalia)
S. van de Streek (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.6

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 52.6

50.5

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 62.0

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.38

Todellinen: 1.3 | Ero: -0.08

1.08

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.08

Korjattu Vahvuus
38.8

Hyökkäys: 44.9, Puolustus: 38.0, Vire: 20.7

33.5

Hyökkäys: 33.5, Puolustus: 36.9, Vire: 10.0

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

3

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

3
1

61-75'

2
3

76-90+'

3
Fredericia
Antalyaspor
Fredericia

Vahvuusanalyysi

38.8

Kokonais

Hyökkäys 44.9
Puolustus 38.0
Vire 20.7
Tasaisuus 64.0
Antalyaspor

Vahvuusanalyysi

33.5

Kokonais

Hyökkäys 33.5
Puolustus 36.9
Vire 10.0
Tasaisuus 74.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 72.0

Vastustajan Laatu

52.6 vs 62.0

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Fredericia logo Fredericia
H
Vejle (44%)
T
Copenhagen (63%)
H
OB (50%)
T
Randers (52%)
T
Silkeborg (57%)
T
Vejle (39%)
H
OB (55%)
V
Copenhagen (68%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
H
Galatasaray (69%)
T
Alanyaspor (56%)
H
Göztepe (64%)
H
Konyaspor (61%)
H
Beşiktaş (65%)
V
Eyüp (53%)
T
Başakşehir (71%)
H
Gaziantep (49%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Vejle V
0 - 2 H
44%
Copenhagen K
3 - 3 T
63%
OB K
0 - 2 H
50%
Randers V
2 - 2 T
52%
Silkeborg V
2 - 2 T
57%
Vejle K
2 - 2 T
39%
OB V
0 - 1 H
55%
Copenhagen V
2 - 1 V
68%
Randers K
0 - 3 H
46%
Silkeborg K
2 - 1 V
52%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Galatasaray V
2 - 4 H
69%
Alanyaspor K
0 - 0 T
56%
Göztepe V
0 - 2 H
64%
Konyaspor K
0 - 2 H
61%
Beşiktaş V
2 - 4 H
65%
Eyüp K
3 - 0 V
53%
Başakşehir V
0 - 0 T
71%
Gaziantep K
1 - 4 H
49%
Rize V
0 - 1 H
64%
Fenerbahçe K
2 - 2 T
68%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 53.6 vs 50.5), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Fredericiailla on hyökkäysetu 1.3 maalilla per ottelu verrattuna Antalyasporin 1.0:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Fredericia päästää 1.9 ja Antalyaspor 1.9 per ottelu.

Fredericia ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Fredericiailla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 5.3 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Fredericia

Fredericia

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää