Siirry sisältöön
Vertaa Gaziantep vs Hajduk

Gaziantep vs Hajduk Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Gaziantep vs Hajduk: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Gaziantep Gaziantep Kotijoukkue
Hajduk Hajduk Vierasjoukkue
Gaziantep
38.7
H H H V H T H V T T

Viimeiset 10 Ottelua

Hajduk
48.5
H V T H T V V V V H

Voitetut Kategoriat

2

Gaziantep

4

Tasapeli

9

Hajduk

Suoritusradar

Gaziantep
Hajduk

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 3T, 5H

50%

5V, 2T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-4

-4

+7

+7

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Bayo (5 maalia)
M. Livaja (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
49.4

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 58.9

35.3

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 49.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.09

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.11

1.55

Todellinen: 1.8 | Ero: +0.25

Korjattu Vahvuus
38.7

Hyökkäys: 39.8, Puolustus: 46.4, Vire: 19.9

48.5

Hyökkäys: 51.2, Puolustus: 54.0, Vire: 42.6

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2
2

16-30'

4

31-45'

3
5

46-60'

4
2

61-75'

2
3

76-90+'

3
Gaziantep
Hajduk
Gaziantep

Vahvuusanalyysi

38.7

Kokonais

Hyökkäys 39.8
Puolustus 46.4
Vire 19.9
Tasaisuus 61.3
Hajduk

Vahvuusanalyysi

48.5

Kokonais

Hyökkäys 51.2
Puolustus 54.0
Vire 42.6
Tasaisuus 45.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

72.0 vs 45.0

Vastustajan Laatu

58.9 vs 49.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Gaziantep logo Gaziantep
H
Göztepe (64%)
H
Beşiktaş (60%)
H
Eyüp (58%)
V
Kayseri (44%)
H
Rize (64%)
T
Alanyaspor (56%)
H
Fenerbahçe (73%)
V
Antalyaspor (48%)
Hajduk logo Hajduk
H
Dinamo Zagreb (76%)
V
Varaždin (48%)
T
Rijeka (48%)
H
Osijek (40%)
T
Slaven (40%)
V
Gorica (44%)
V
Istra (46%)
V
Vukovar (37%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Göztepe V
1 - 2 H
64%
Beşiktaş K
0 - 2 H
60%
Eyüp V
0 - 3 H
58%
Kayseri K
3 - 0 V
44%
Rize V
1 - 2 H
64%
Alanyaspor K
1 - 1 T
56%
Fenerbahçe V
1 - 4 H
73%
Antalyaspor V
4 - 1 V
48%
Fatih K
1 - 1 T
55%
Samsunspor V
0 - 0 T
67%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dinamo Zagreb V
0 - 2 H
76%
Varaždin K
3 - 1 V
48%
Rijeka V
0 - 0 T
48%
Osijek K
0 - 1 H
40%
Slaven V
2 - 2 T
40%
Gorica K
1 - 0 V
44%
Istra V
3 - 1 V
46%
Vukovar V
6 - 0 V
37%
Lokomotiva K
2 - 1 V
44%
Dinamo Zagreb K
1 - 3 H
71%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Gaziantep on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 49.4) verrattuna Hajdukiin (SoS: 35.3). Tämä tarkoittaa, että Gaziantepin tilastot painavat enemmän.

Hajdukilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Gaziantepin 1.2:een.

Hajdukilla on puolustusetu, päästäen 1.1 per ottelu verrattuna Gaziantepin 1.6:een.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Hajdukilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 9.8 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Gaziantep

Gaziantep

VS
Hajduk

Hajduk

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää