Siirry sisältöön
Vertaa Girona vs Nacional

Girona vs Nacional Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Girona vs Nacional: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Girona Girona Kotijoukkue
Nacional Nacional Vierasjoukkue
Girona
46.3
T H H H T V H V T H

Viimeiset 10 Ottelua

Nacional
40.8
H H V V H V H H T H

Voitetut Kategoriat

8

Girona

2

Tasapeli

5

Nacional

Suoritusradar

Girona
Nacional

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 3T, 5H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-1

-1

-3

-3

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
Joel Roca (2 maalia)
J. Ramírez (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 4
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
65.9

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 67.8

53.1

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 61.5

Huippujoukkueita Vastaan
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.27

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.17

0.96

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.16

Korjattu Vahvuus
46.3

Hyökkäys: 42.5, Puolustus: 69.5, Vire: 23.2

40.8

Hyökkäys: 27.5, Puolustus: 65.3, Vire: 30.9

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2

16-30'

1
1

31-45'

1
1

46-60'

1
3

61-75'

3
4

76-90+'

Girona
Nacional
Girona

Vahvuusanalyysi

46.3

Kokonais

Hyökkäys 42.5
Puolustus 69.5
Vire 23.2
Tasaisuus 61.3
Nacional

Vahvuusanalyysi

40.8

Kokonais

Hyökkäys 27.5
Puolustus 65.3
Vire 30.9
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

93.0 vs 79.0

Vastustajan Laatu

67.8 vs 61.5

Huippujoukkueita Vastaan

20% vs 0%
Girona logo Girona
T
Rayo (79%)
H
Mallorca (68%)
H
Valencia (72%)
H
Betis (68%)
T
Real Madrid (70%)
V
Villarreal (73%)
H
Osasuna (63%)
V
Athletic (55%)
Nacional logo Nacional
H
Santa Clara (71%)
H
AVS (59%)
V
Tondela (57%)
V
Alverca (59%)
H
Benfica (80%)
V
Estrela (49%)
H
Famalicão (74%)
H
Estoril (47%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Rayo V
1 - 1 T
79%
Mallorca K
0 - 1 H
68%
Valencia V
1 - 2 H
72%
Betis K
2 - 3 H
68%
Real Madrid V
1 - 1 T
70%
Villarreal K
1 - 0 V
73%
Osasuna V
0 - 1 H
63%
Athletic K
3 - 0 V
55%
Levante V
1 - 1 T
76%
Celta Vigo K
1 - 2 H
54%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Santa Clara V
0 - 2 H
71%
AVS K
1 - 2 H
59%
Tondela V
2 - 0 V
57%
Alverca K
1 - 0 V
59%
Benfica V
0 - 2 H
80%
Estrela K
2 - 0 V
49%
Famalicão V
0 - 1 H
74%
Estoril K
0 - 1 H
47%
Moreirense V
1 - 1 T
55%
Braga K
1 - 2 H
64%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Girona on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 65.9) verrattuna Nacionaliin (SoS: 53.1). Tämä tarkoittaa, että Gironain tilastot painavat enemmän.

Gironailla on hyökkäysetu 1.1 maalilla per ottelu verrattuna Nacionalin 0.8:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Girona päästää 1.2 ja Nacional 1.1 per ottelu.

Girona on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 5:sta.

Nacional on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.1 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Gironailla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 5.5 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Girona

Girona

VS
Nacional

Nacional

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää