Siirry sisältöön
Vertaa Hajduk vs Mechelen

Hajduk vs Mechelen Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Hajduk vs Mechelen: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Hajduk Hajduk Kotijoukkue
Mechelen Mechelen Vierasjoukkue
Hajduk
48.5
H V T H T V V V V H

Viimeiset 10 Ottelua

Mechelen
26.6
H V H H H H T H V H

Voitetut Kategoriat

10

Hajduk

3

Tasapeli

2

Mechelen

Suoritusradar

Hajduk
Mechelen

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 2T, 3H

20%

2V, 1T, 7H

Maaleja / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

2.4

24 / 10 ottelua

Maaliero
+7

+7

-16

-16

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Livaja (5 maalia)
B. Boersma (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 4
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
35.3

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 49.4

44.7

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 59.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.55

Todellinen: 1.8 | Ero: +0.25

0.83

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.03

Korjattu Vahvuus
48.5

Hyökkäys: 51.2, Puolustus: 54.0, Vire: 42.6

26.6

Hyökkäys: 25.3, Puolustus: 18.9, Vire: 18.9

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1
4

16-30'

2
3

31-45'

4

46-60'

2
2

61-75'

1
3

76-90+'

2
Hajduk
Mechelen
Hajduk

Vahvuusanalyysi

48.5

Kokonais

Hyökkäys 51.2
Puolustus 54.0
Vire 42.6
Tasaisuus 45.7
Mechelen

Vahvuusanalyysi

26.6

Kokonais

Hyökkäys 25.3
Puolustus 18.9
Vire 18.9
Tasaisuus 57.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

45.0 vs 59.5

Vastustajan Laatu

49.4 vs 59.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Hajduk logo Hajduk
H
Dinamo Zagreb (76%)
V
Varaždin (48%)
T
Rijeka (48%)
H
Osijek (40%)
T
Slaven (40%)
V
Gorica (44%)
V
Istra (46%)
V
Vukovar (37%)
Mechelen logo Mechelen
H
R. Union SG (69%)
V
Gent (46%)
H
Sint-Truiden (44%)
H
Club Brugge (71%)
H
Anderlecht (35%)
H
R. Union SG (75%)
T
Gent (63%)
H
Club Brugge (83%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dinamo Zagreb V
0 - 2 H
76%
Varaždin K
3 - 1 V
48%
Rijeka V
0 - 0 T
48%
Osijek K
0 - 1 H
40%
Slaven V
2 - 2 T
40%
Gorica K
1 - 0 V
44%
Istra V
3 - 1 V
46%
Vukovar V
6 - 0 V
37%
Lokomotiva K
2 - 1 V
44%
Dinamo Zagreb K
1 - 3 H
71%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
R. Union SG V
0 - 3 H
69%
Gent K
1 - 0 V
46%
Sint-Truiden K
1 - 4 H
44%
Club Brugge V
1 - 6 H
71%
Anderlecht K
1 - 2 H
35%
R. Union SG K
0 - 1 H
75%
Gent V
1 - 1 T
63%
Club Brugge V
1 - 4 H
83%
Anderlecht K
1 - 0 V
47%
Gent V
1 - 3 H
63%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 35.3 vs 44.7), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Hajdukin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 1.8 maalia per ottelu ja M. Livaja kärjessä 5 maalilla. Mechelen tekee vain 0.8 per ottelu.

Puolustuksellisesti Hajduk on ylivoimainen, päästäen vain 1.1 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun Mechelen päästää 2.4 per ottelu.

Mechelen on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Hajduk nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (48.5 vs 26.6) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Hajduk

Hajduk

VS
Mechelen

Mechelen

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää