Siirry sisältöön
Vertaa Hartberg vs Tondela

Hartberg vs Tondela Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Hartberg vs Tondela: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Hartberg Hartberg Kotijoukkue
Tondela Tondela Vierasjoukkue
Hartberg
36.4
H H H V T T H H T T

Viimeiset 10 Ottelua

Tondela
37.0
V V T H H T H T H T

Voitetut Kategoriat

3

Hartberg

8

Tasapeli

4

Tondela

Suoritusradar

Hartberg
Tondela

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 4T, 5H

20%

2V, 4T, 4H

Maaleja / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Maaliero
-7

-7

-7

-7

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
E. Havel (3 maalia)
Rony Lopes (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 4
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
0%

0V / 6 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Vierasvoitto
25%

1V / 4 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
55.8

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 56.4

52.7

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 60.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.84

Todellinen: 0.9 | Ero: +0.06

0.92

Todellinen: 0.9 | Ero: -0.02

Korjattu Vahvuus
36.4

Hyökkäys: 31.7, Puolustus: 49.4, Vire: 10.6

37.0

Hyökkäys: 30.8, Puolustus: 47.9, Vire: 20.5

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

3

46-60'

2

61-75'

1
1

76-90+'

3
Hartberg
Tondela
Hartberg

Vahvuusanalyysi

36.4

Kokonais

Hyökkäys 31.7
Puolustus 49.4
Vire 10.6
Tasaisuus 75.7
Tondela

Vahvuusanalyysi

37.0

Kokonais

Hyökkäys 30.8
Puolustus 47.9
Vire 20.5
Tasaisuus 64.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 79.0

Vastustajan Laatu

56.4 vs 60.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Hartberg logo Hartberg
H
Sturm (62%)
H
Itävalta (53%)
H
LASK (64%)
V
Rapid Vienna (53%)
T
Rapid Vienna (48%)
T
Sturm (66%)
H
RB Salzburg (46%)
H
Itävalta (48%)
Tondela logo Tondela
V
Moreirense (50%)
V
Casa Pia (53%)
T
Sporting (75%)
H
Nacional (52%)
H
Porto (74%)
T
Gil Vicente (55%)
H
Vitória SC (59%)
T
AVS (59%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Sturm K
2 - 4 H
62%
Itävalta V
0 - 1 H
53%
LASK K
1 - 5 H
64%
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
Rapid Vienna K
2 - 2 T
48%
Sturm V
0 - 0 T
66%
RB Salzburg K
1 - 2 H
46%
Itävalta K
0 - 1 H
48%
LASK V
0 - 0 T
69%
BW Linz K
1 - 1 T
55%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Moreirense K
2 - 0 V
50%
Casa Pia V
1 - 0 V
53%
Sporting V
2 - 2 T
75%
Nacional K
0 - 2 H
52%
Porto V
0 - 2 H
74%
Gil Vicente K
2 - 2 T
55%
Vitória SC V
0 - 5 H
59%
AVS K
0 - 0 T
59%
Rio Ave K
0 - 1 H
61%
Santa Clara K
2 - 2 T
66%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 55.8 vs 52.7), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Hartberg keskimäärin 0.9 ja Tondela 0.9 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Hartberg päästää 1.6 ja Tondela 1.6 per ottelu.

Hartberg ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Hartberg

Hartberg

VS
Tondela

Tondela

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää