Siirry sisältöön
Vertaa Heerenveen vs Freiburg

Heerenveen vs Freiburg Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Heerenveen vs Freiburg: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Heerenveen Heerenveen Kotijoukkue
Freiburg Freiburg Vierasjoukkue
Heerenveen
57.1
H V V H V T V V V H

Viimeiset 10 Ottelua

Freiburg
56.4
H V T H H H V V V V

Voitetut Kategoriat

7

Heerenveen

4

Tasapeli

4

Freiburg

Suoritusradar

Heerenveen
Freiburg

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 1T, 3H

50%

5V, 1T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Maaliero
+4

+4

+2

+2

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
80%

8 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
J. Trenskow (4 maalia)
I. Matanović (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
100%

4V / 4 ottelua

75%

3V / 4 ottelua

Vierasvoitto
33%

2V / 6 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
52.6

Sarjan Vaikeus: 80.0, Vastustajan Laatu: 58.9

63.6

Sarjan Vaikeus: 84.0, Vastustajan Laatu: 62.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

33%

1V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.03

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.23

2.09

Todellinen: 1.7 | Ero: -0.39

Korjattu Vahvuus
57.1

Hyökkäys: 61.6, Puolustus: 54.7, Vire: 61.6

56.4

Hyökkäys: 64.4, Puolustus: 56.8, Vire: 56.8

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
3

16-30'

5
5

31-45'

4
4

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Heerenveen
Freiburg
Heerenveen

Vahvuusanalyysi

57.1

Kokonais

Hyökkäys 61.6
Puolustus 54.7
Vire 61.6
Tasaisuus 43.3
Freiburg

Vahvuusanalyysi

56.4

Kokonais

Hyökkäys 64.4
Puolustus 56.8
Vire 56.8
Tasaisuus 38.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

80.0 vs 84.0

Vastustajan Laatu

58.9 vs 62.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 33%
Heerenveen logo Heerenveen
H
NAC (54%)
V
Volendam (54%)
V
Fortuna (56%)
H
AZ (72%)
V
Heracles (36%)
T
NEC (69%)
V
Telstar (64%)
V
Excelsior (60%)
Freiburg logo Freiburg
H
Hamburg (63%)
V
Braga (66%)
T
Wolfsburg (50%)
H
Braga (71%)
H
Dortmund (76%)
H
Stuttgart (57%)
V
Heidenheim (62%)
V
Celta Vigo (56%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
NAC V
0 - 2 H
54%
Volendam V
2 - 0 V
54%
Fortuna K
2 - 1 V
56%
AZ V
0 - 3 H
72%
Heracles K
4 - 1 V
36%
NEC V
2 - 2 T
69%
Telstar K
3 - 0 V
64%
Excelsior V
2 - 1 V
60%
Sparta K
2 - 1 V
44%
PSV V
1 - 3 H
80%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Hamburg V
2 - 3 H
63%
Braga K
3 - 1 V
66%
Wolfsburg K
1 - 1 T
50%
Braga V
1 - 2 H
71%
Dortmund V
0 - 4 H
76%
Stuttgart V
1 - 2 H
57%
Heidenheim K
2 - 1 V
62%
Celta Vigo V
3 - 1 V
56%
Mainz 05 V
1 - 0 V
70%
Celta Vigo K
3 - 0 V
50%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Freiburg on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 63.6) verrattuna Heerenveeniin (SoS: 52.6). Tämä tarkoittaa, että Freiburgin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Heerenveen keskimäärin 1.8 ja Freiburg 1.7 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Heerenveen päästää 1.4 ja Freiburg 1.5 per ottelu.

Freiburg on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 3:sta.

Kotietu suosii Heerenveenia, 100%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Heerenveen

Heerenveen

VS
Freiburg

Freiburg

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää