Siirry sisältöön
Vertaa Heidenheim vs Paris FC

Heidenheim vs Paris FC Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Heidenheim vs Paris FC: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Heidenheim Heidenheim Kotijoukkue
Paris FC Paris FC Vierasjoukkue
Heidenheim
48.6
V T V H V T T H H H

Viimeiset 10 Ottelua

Paris FC
65.0
H V H V V T V T T V

Voitetut Kategoriat

5

Heidenheim

1

Tasapeli

9

Paris FC

Suoritusradar

Heidenheim
Paris FC

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 3T, 4H

50%

5V, 3T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
0

0

+9

+9

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
B. Zivzivadze (5 maalia)
M. Munetsi (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
50%

2V / 4 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
59.3

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 65.4

62.9

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 63.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.61

Todellinen: 1.9 | Ero: -0.71

2.35

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.55

Korjattu Vahvuus
48.6

Hyökkäys: 69.2, Puolustus: 40.1, Vire: 32.8

65.0

Hyökkäys: 67.7, Puolustus: 79.0, Vire: 56.5

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

3
3

16-30'

5
2

31-45'

1
2

46-60'

1
4

61-75'

5
5

76-90+'

3
Heidenheim
Paris FC
Heidenheim

Vahvuusanalyysi

48.6

Kokonais

Hyökkäys 69.2
Puolustus 40.1
Vire 32.8
Tasaisuus 53.2
Paris FC

Vahvuusanalyysi

65.0

Kokonais

Hyökkäys 67.7
Puolustus 79.0
Vire 56.5
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

91.0 vs 86.0

Vastustajan Laatu

65.4 vs 63.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 25%
Heidenheim logo Heidenheim
V
Köln (62%)
T
Bayern Munich (86%)
V
St. Pauli (50%)
H
Freiburg (72%)
V
Union Berlin (52%)
T
M'gladbach (68%)
T
Leverkusen (65%)
H
Frankfurt (67%)
Paris FC logo Paris FC
H
Rennes (80%)
V
Brest (56%)
H
Lille (73%)
V
Metz (48%)
V
Monaco (72%)
T
Lorient (69%)
V
Le Havre (53%)
T
Strasbourg (60%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Köln V
3 - 1 V
62%
Bayern Munich V
3 - 3 T
86%
St. Pauli K
2 - 0 V
50%
Freiburg V
1 - 2 H
72%
Union Berlin K
3 - 1 V
52%
M'gladbach V
2 - 2 T
68%
Leverkusen K
3 - 3 T
65%
Frankfurt V
0 - 1 H
67%
Hoffenheim K
2 - 4 H
65%
Bremen V
0 - 2 H
67%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Rennes V
1 - 2 H
80%
Brest K
4 - 0 V
56%
Lille K
0 - 1 H
73%
Metz V
3 - 1 V
48%
Monaco K
4 - 1 V
72%
Lorient V
1 - 1 T
69%
Le Havre K
3 - 2 V
53%
Strasbourg V
0 - 0 T
60%
Lyon V
1 - 1 T
70%
Nice K
1 - 0 V
55%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 59.3 vs 62.9), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Heidenheim keskimäärin 1.9 ja Paris FC 1.8 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Paris FC on ylivoimainen, päästäen vain 0.9 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun Heidenheim päästää 1.9 per ottelu.

Paris FC on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 4:sta.

Kotietu suosii Paris FCia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Paris FC nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (65.0 vs 48.6) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Heidenheim

Heidenheim

VS
Paris FC

Paris FC

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää