Siirry sisältöön
Vertaa Gorica vs Barcelona

Gorica vs Barcelona Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Gorica vs Barcelona: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Gorica Gorica Kotijoukkue
Barcelona Barcelona Vierasjoukkue
Gorica
38.9
H H V V H H T V T T

Viimeiset 10 Ottelua

Barcelona
96.0
V V V V V V H V V V

Voitetut Kategoriat

0

Gorica

1

Tasapeli

14

Barcelona

Suoritusradar

Gorica
Barcelona

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 3T, 4H

90%

9V, 0T, 1H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

2.3

23 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

+15

+15

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
B. Bogojević (3 maalia)
Ferran Torres (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 13 / 2. Puoliaika: 10
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

83%

5V / 6 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

100%

4V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
34.4

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 46.9

84.7

Sarjan Vaikeus: 94.2, Vastustajan Laatu: 62.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

100%

2V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.95

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.15

2.74

Todellinen: 2.3 | Ero: -0.44

Korjattu Vahvuus
38.9

Hyökkäys: 30.9, Puolustus: 56.3, Vire: 25.3

96.0

Hyökkäys: 100, Puolustus: 98.8, Vire: 100

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

4
1

16-30'

5
2

31-45'

3
1

46-60'

3
2

61-75'

3
2

76-90+'

5
Gorica
Barcelona
Gorica

Vahvuusanalyysi

38.9

Kokonais

Hyökkäys 30.9
Puolustus 56.3
Vire 25.3
Tasaisuus 53.2
Barcelona

Vahvuusanalyysi

96.0

Kokonais

Hyökkäys 100
Puolustus 98.8
Vire 100
Tasaisuus 75.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

45.0 vs 94.2

Vastustajan Laatu

46.9 vs 62.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 100%
Gorica logo Gorica
H
Slaven (40%)
H
Dinamo Zagreb (71%)
V
Istra (40%)
V
Vukovar (37%)
H
Lokomotiva (44%)
H
Hajduk (58%)
T
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
Barcelona logo Barcelona
V
Real Madrid (65%)
V
Osasuna (63%)
V
Getafe (72%)
V
Celta Vigo (54%)
V
Atlético (67%)
V
Espanyol (50%)
H
Atlético (62%)
V
Atlético (66%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Slaven V
0 - 1 H
40%
Dinamo Zagreb K
1 - 2 H
71%
Istra K
1 - 0 V
40%
Vukovar V
2 - 1 V
37%
Lokomotiva K
0 - 2 H
44%
Hajduk V
0 - 1 H
58%
Varaždin V
1 - 1 T
54%
Rijeka K
4 - 0 V
44%
Osijek V
0 - 0 T
46%
Slaven K
2 - 2 T
35%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Real Madrid K
2 - 0 V
65%
Osasuna V
2 - 1 V
63%
Getafe V
2 - 0 V
72%
Celta Vigo K
1 - 0 V
54%
Atlético V
2 - 1 V
67%
Espanyol K
4 - 1 V
50%
Atlético K
0 - 2 H
62%
Atlético V
2 - 1 V
66%
Rayo K
1 - 0 V
74%
Newcastle K
7 - 2 V
55%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Barcelona on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 84.7) verrattuna Goricaiin (SoS: 34.4). Tämä tarkoittaa, että Barcelonain tilastot painavat enemmän.

Barcelonain hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 2.3 maalia per ottelu ja Ferran Torres kärjessä 5 maalilla. Gorica tekee vain 1.1 per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Gorica päästää 1.0 ja Barcelona 0.8 per ottelu.

Kotietu suosii Barcelonaia, 83%:n kotivoittoprosentilla.

Barcelona on vahva vierasjoukkue 100%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Kattavan analyysimme perusteella Barcelona on selkeä suosikki. Ylivoima hyökkäyksessä (100), puolustuksessa (98.8) ja vireessä (100) ei jätä epäilyksen sijaa. Gorica tarvitsee poikkeuksellisen suorituksen.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Gorica

Gorica

VS
Barcelona

Barcelona

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää