Siirry sisältöön
Vertaa Gorica vs Parma

Gorica vs Parma Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Gorica vs Parma: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Gorica Gorica Kotijoukkue
Parma Parma Vierasjoukkue
Gorica
38.9
H H V V H H T V T T

Viimeiset 10 Ottelua

Parma
40.5
H H V V T T H H T T

Voitetut Kategoriat

7

Gorica

3

Tasapeli

5

Parma

Suoritusradar

Gorica
Parma

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 3T, 4H

20%

2V, 4T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-6

-6

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
B. Bogojević (3 maalia)
N. Elphege (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
34.4

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 46.9

63.0

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 67.2

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

14%

1V / 7 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.95

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.15

1.0

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.2

Korjattu Vahvuus
38.9

Hyökkäys: 30.9, Puolustus: 56.3, Vire: 25.3

40.5

Hyökkäys: 30.1, Puolustus: 60.3, Vire: 22.6

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

1

46-60'

2
2

61-75'

2

76-90+'

3
Gorica
Parma
Gorica

Vahvuusanalyysi

38.9

Kokonais

Hyökkäys 30.9
Puolustus 56.3
Vire 25.3
Tasaisuus 53.2
Parma

Vahvuusanalyysi

40.5

Kokonais

Hyökkäys 30.1
Puolustus 60.3
Vire 22.6
Tasaisuus 64.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

45.0 vs 90.0

Vastustajan Laatu

46.9 vs 67.2

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 14%
Gorica logo Gorica
H
Slaven (40%)
H
Dinamo Zagreb (71%)
V
Istra (40%)
V
Vukovar (37%)
H
Lokomotiva (44%)
H
Hajduk (58%)
T
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
Parma logo Parma
H
Roma (70%)
H
Inter Milan (84%)
V
Pisa (40%)
V
Udinese (79%)
T
Napoli (74%)
T
Lazio (76%)
H
Cremonese (51%)
H
Torino (74%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Slaven V
0 - 1 H
40%
Dinamo Zagreb K
1 - 2 H
71%
Istra K
1 - 0 V
40%
Vukovar V
2 - 1 V
37%
Lokomotiva K
0 - 2 H
44%
Hajduk V
0 - 1 H
58%
Varaždin V
1 - 1 T
54%
Rijeka K
4 - 0 V
44%
Osijek V
0 - 0 T
46%
Slaven K
2 - 2 T
35%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Roma K
2 - 3 H
70%
Inter Milan V
0 - 2 H
84%
Pisa K
1 - 0 V
40%
Udinese V
1 - 0 V
79%
Napoli K
1 - 1 T
74%
Lazio V
1 - 1 T
76%
Cremonese K
0 - 2 H
51%
Torino V
1 - 4 H
74%
Fiorentina V
0 - 0 T
71%
Cagliari K
1 - 1 T
53%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Parma on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 63.0) verrattuna Goricaiin (SoS: 34.4). Tämä tarkoittaa, että Parmain tilastot painavat enemmän.

Goricailla on hyökkäysetu 1.1 maalilla per ottelu verrattuna Parmain 0.8:een.

Goricailla on puolustusetu, päästäen 1.0 per ottelu verrattuna Parmain 1.4:een.

Parma on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 7:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.2 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Gorica

Gorica

VS
Parma

Parma

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää