Siirry sisältöön
Vertaa Gorica vs Wolfsburg

Gorica vs Wolfsburg Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Gorica vs Wolfsburg: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Gorica Gorica Kotijoukkue
Wolfsburg Wolfsburg Vierasjoukkue
Gorica
38.9
H H V V H H T V T T

Viimeiset 10 Ottelua

Wolfsburg
34.5
H T T V H H H T H H

Voitetut Kategoriat

8

Gorica

3

Tasapeli

4

Wolfsburg

Suoritusradar

Gorica
Wolfsburg

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 3T, 4H

10%

1V, 3T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-10

-10

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
B. Bogojević (3 maalia)
K. Koulierakis (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 4
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
34.4

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 46.9

59.8

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 67.0

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.95

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.15

1.08

Todellinen: 0.9 | Ero: -0.18

Korjattu Vahvuus
38.9

Hyökkäys: 30.9, Puolustus: 56.3, Vire: 25.3

34.5

Hyökkäys: 32.9, Puolustus: 40.3, Vire: 11.0

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

1
1

16-30'

2
2

31-45'

2
1

46-60'

2
2

61-75'

1
2

76-90+'

1
Gorica
Wolfsburg
Gorica

Vahvuusanalyysi

38.9

Kokonais

Hyökkäys 30.9
Puolustus 56.3
Vire 25.3
Tasaisuus 53.2
Wolfsburg

Vahvuusanalyysi

34.5

Kokonais

Hyökkäys 32.9
Puolustus 40.3
Vire 11.0
Tasaisuus 74.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

45.0 vs 91.0

Vastustajan Laatu

46.9 vs 67.0

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Gorica logo Gorica
H
Slaven (40%)
H
Dinamo Zagreb (71%)
V
Istra (40%)
V
Vukovar (37%)
H
Lokomotiva (44%)
H
Hajduk (58%)
T
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
Wolfsburg logo Wolfsburg
H
Bayern Munich (81%)
T
Freiburg (72%)
T
M'gladbach (63%)
V
Union Berlin (57%)
H
Frankfurt (62%)
H
Leverkusen (70%)
H
Bremen (62%)
T
Hoffenheim (70%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Slaven V
0 - 1 H
40%
Dinamo Zagreb K
1 - 2 H
71%
Istra K
1 - 0 V
40%
Vukovar V
2 - 1 V
37%
Lokomotiva K
0 - 2 H
44%
Hajduk V
0 - 1 H
58%
Varaždin V
1 - 1 T
54%
Rijeka K
4 - 0 V
44%
Osijek V
0 - 0 T
46%
Slaven K
2 - 2 T
35%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Bayern Munich K
0 - 1 H
81%
Freiburg V
1 - 1 T
72%
M'gladbach K
0 - 0 T
63%
Union Berlin V
2 - 1 V
57%
Frankfurt K
1 - 2 H
62%
Leverkusen V
3 - 6 H
70%
Bremen K
0 - 1 H
62%
Hoffenheim V
1 - 1 T
70%
Hamburg K
1 - 2 H
58%
Stuttgart V
0 - 4 H
75%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Wolfsburg on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 59.8) verrattuna Goricaiin (SoS: 34.4). Tämä tarkoittaa, että Wolfsburgin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Gorica keskimäärin 1.1 ja Wolfsburg 0.9 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Gorica on ylivoimainen, päästäen vain 1.0 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun Wolfsburg päästää 1.9 per ottelu.

Wolfsburg on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 5:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Gorica

Gorica

VS
Wolfsburg

Wolfsburg

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää